Pudra, Fondöten, Kapatıcılar max factor lasting performance fondöten?

alix avieninde merak ediyorum ama hiç denemedim memnun olduğum bi ürün varken başka bişi kullanmaya cesaret edemedim

Bende normalde baska marka kullanıyordum ama bi gün arkadasımda gördüm yüzü porselen gibiydi cokta doğal duruyordu dedim ne kullanıyorsun cıkar bakiiim cıkardı sadece bunu sürdüm dedi pudrayı göstererek inanamadım o pürüssüzlüğe. Aldım bende elinden denedim gerçekten baska bişeye ihtiyac kalmıyormus... Ama her ciltte aynı etkiyi göstermeyebilir Sivilceleri kapatırmı bilmiyorum..
bilmiyorumkismile

flormarın fondötenlerini de öneriyolar ama bi dene istersen hem ekonomikturkbayragi

Flormarı konusmustuk simdi max factorle aynı fiyatı cekiyolar Çok fazla ekonımik yanı kalmadı ama güzelde yanii

yok canım kalitesi max kadar iyi ona şüphem yok ama maxfactor de bi fondöten 50 lira florda ise 20-25 yani

ben 2 senedir kullanıyorum çok memnunum sivilce yapmıyor ten rengime de çok yakın tavsiye ederimhihoyyyt

ya ben bi de buna taktım aynı zamanda bu daha iyi mi acaba diye düşünüyorum bihterin makyajında kullanıldığını duyduktan sonra mac yüz ve vücut fondöteni hem vücudumada kullanırım diye düşünmüyo değilim şuan yani bunu kullanan yorum yapsın lütfen
kafamçokkarıştı

bende lasting performance aldım, mağazadaki görevli onu tavsiye etti, bence hakikaten süper bir ürün

mf lasting performanceden memnunum doğal duruyor yağlı ve kalıp gibi değil
101 numarasını laf olsun diye kullanıyorum cildim gayet düzgün fondötene ihtiyacım yok ama iyi bir ürün
birde mac ve estee yi merak ediyorum en kısa zamanda deneyeceğim

ben pek memnun kalmadım açıkcasıı çok hafif çillerim var onları bile kapatmadıı kapatıcılığı 0

benm cildim karma okadar fondoten denedm denedmmm özellıkle max factorun lastıng verdiğim paraya acıyorm çunku kapatıcılığı sıfır.şuan da estee lauder double wear aldm yaklaşık 20 gundur kullanıyorm harıkaaa tek kelmeyle harıkaa evt biraz pahalı amaa değer!

estee double wear ı cok merak edıyorum ...bulundugum sehırde yok keske deneme ımkanım olsaydı..

burdaki yorumlara bakarak aldım hiç memnun kalmadım.İlk sürüldüğnde cilt çok güzel oluo fakat aradan yarım saat geçince yüzüm kapkara oluo ve hiç kapatıcılığı kalmıo

lastin performanceyi yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum 101 numarasını çok seviyorum cildime hiç bir zararı yok ayrıca çok doğal duruyo sürdüğümde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…