Pudra, Fondöten, Kapatıcılar max factor lasting performance fondöten?

sana bişi sorucam creme puuff u kullanan biri olarak ben bunun üzerine onu almakda kararsızım benim şuan kullandığım pudra toz pudra ve ben onu pudra fırçasıyla sürüyorum ee bu creme puff da sıkıştırılmış pudra olduğundan sürülebilir ama şurda aklım takıldı kremden pudraya dünüşen bi pudraymış sanırım bu o yüzden fırçayla sürebilio musun yoksa kullanamam çünkü alışmışım koca fırçayla dağıtmayı ben:kedi:

Merhaba.. ben creme puff 13 numarasını kullanıyorum... Fırcayla:) krem olmakla hiç alakası yok bildiğimiz sıkıştırılmış pudra kremsi bir yapısı yok. Tek başına kullanıldığındada gayet iyi kapatıcılıga sahip. Ben önce fondoteni sürüyorum sonrada devasa kabuki fırcamlar azıcık üstüne sabitlemek için pıt pıt yapıyorum creme puff ile. sonuç pürüzsüz bir cilt..:dance:

ben pudra fırçasıyla kullanıorum ama kabuki mi alsam acaba fakat benim pudra fırçamda saplı kabuki gibi yani o kadar büyük ama bakim onuda deniyim bii sağol canım bilgin için olumunekankayizsmile

ben hıc begenmemıstım kadın yuzume surdu aldım eve gıdıne kadar kasıntıdan öldum oyuzden hıc acmadan gerı verdım en ıısı mac

ben hıc begenmemıstım kadın yuzume surdu aldım eve gıdıne kadar kasıntıdan öldum oyuzden hıc acmadan gerı verdım en ıısı mac

sizin cildinize uymamıştır normalde benim cildim hassastır ve problem yapmayan tek pudra oldu bu.. Mac tabiki güzel ama ben kapatıcılığını beğenmedim. İyi bir fondotenden sonra sabitlemek için trasparan pudrası cok iyi mac'in.. Far dersen tek geçerim...

Merhaba.. ben creme puff 13 numarasını kullanıyorum... Fırcayla:) krem olmakla hiç alakası yok bildiğimiz sıkıştırılmış pudra kremsi bir yapısı yok. Tek başına kullanıldığındada gayet iyi kapatıcılıga sahip. Ben önce fondoteni sürüyorum sonrada devasa kabuki fırcamlar azıcık üstüne sabitlemek için pıt pıt yapıyorum creme puff ile. sonuç pürüzsüz bir cilt..:dance:

kabukinin markası ne canım senin:uhm:

sizin cildinize uymamıştır normalde benim cildim hassastır ve problem yapmayan tek pudra oldu bu.. Mac tabiki güzel ama ben kapatıcılığını beğenmedim. İyi bir fondotenden sonra sabitlemek için trasparan pudrası cok iyi mac'in.. Far dersen tek geçerim...

haklısın galıba annemın vardı max factor gecen onu kullandım cok hosuma gıttı ama macı begenmedım yenı aldıgım mac tı hosuma gıtmedı acıkcası

max factor e güveniorum valla ben çünkü yabancı filmlerde bile o markayı kullanıolarmış çoğunluktakaydirigubbakcemile2

biraz geç oldu yanıtım:))) ben izmir sephora mağazasının kendi kabuki fırçasını aldım yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hala taş gibi:) 2 yıl önce 50 lira vermiştim net geçenlerde baktım 39 lira filandı:)

kızlarrr ben lasting performancein kullanıyordum sadece takiiiiiiiii yine max factorun colour adapt fondotenini deneyene kadar mükemmel yaaa ipeksi pudralı gibide sanki ama inanılmaz bişey çok memnunum ilk aldığımda tester gibiydi fondotenim hem kullandığımda soranlar hemde yakın çevremdeki arkadaşlarımın hepsine denettim mutlaka ve çok memnun kaldılar ha tabi herkes beğenmeyebilir ama deneme imkanınız varsa mutlaka deneyin eminim uzun süre kullanırsınız ben 50 porseleni kullanıyorum ama bu ay 60 alıcam malum ten rengim yazdan dolayı koyulaşacak

o da yeni mi çıkmış:sm_confused: bak işte iyiki daha almamışım dahada almıcam zaten baya bi araştırıcam yanılkmalarım yüzünden ne çok aceleci davrandım bazı şeylerde ben ya sırf para haarcamak olsun gibi oldu ama şimdi akıllandım düşünüp taşınıp ii araştırıp alıcambilmiyorumkismile

biraz geç oldu yanıtım:))) ben izmir sephora mağazasının kendi kabuki fırçasını aldım yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum hala taş gibi:) 2 yıl önce 50 lira vermiştim net geçenlerde baktım 39 lira filandı:)

sağol canım diğer kabukilere göre iyiymiş seninkinin fiyatıyerimseniben

ya bide geçenlerde bişi duydum hak verdim yani ünlü makyaj uzmanı corci varya o dediki fondöten alırken elinizin üst kısmında deneyin önce çünkü en ii sonucu orda alırsınız yüzünüzle aynı ton orası ve göz altı kapatıcısı alırkende bebe tonu olması lazım bunun içinde bileğinizin iç kısmında deneyin çünkü orası vücudunuzun bebe tonu en ii ordan seçersiniz dedi ilk işim bunu denemek:dance::lepi:

herkese merabalar;ben de dün max factörün lasting performans fondetenini aldım.malesef memnun kalmadım:KK43:(kapatıcılığı pek yok.ufak sivilce izlerimi kapamadı ve pembemsi bir ton verdi.giysilere bulaşmaz dediler ama bulaşıyo.53 tl para verdim.
kulanan arkadaşlar sizde de mi aynı etkiyi yaptı?yoksa ben mi yanlış aldım?lütfen yardımcı olur msnz?? loreal mi alsaydım keşke?

yapma yaa gerçekten mi öff ya bundanda umudumu kaybediyorum yavaş yavaş ama keşke canım biraz daha araştırsaydın bak ben hala bunu mu alsam başka mı diye düşünüyorum yani bu arada elimdekilerle idare ediyorum ki zaten onlarda yeni alıp memnun kalmadıklarım bide rosense varmış onu mu alsam acaba off ya bu max factor lasting i çok övmüşlerdi ama ya :kızgın:

ben biraz yorumlardan etkilendim sanırım.insan istedğiğ özllikleri bulamayınca üzülüyo hakkaten.iyi araştırmak lazım.benim de alıp beğenmediğim makyaj ürünlerim çoğaldısenağlama önceonları bitirmeyi düşünüyrm.rosensi bande merak ediyrm.
başka kullanan arkadaşlr sizlerinde yorumlarınızı bekliyorum nerdeeesiniz??

Cildin yağlı ise likip fontodenler kullanma sıkıştırılmış fondotenlerden kullan canım. Likitler yağlı ciltte cok cabuk yağlanma ve terli görüntüsü yapıyor. Alix avienin sıkıştırılmıs fontodeni var cok güzel kapatıyor sadece pudrasını sürsen bile kapatıcılığı etkisini gösteriyor. a.s

canım öyle ama araştırdım ben bunu kapatıcı stick mi lasam likit mi diye stick kapatıcılar daha çok yağ içerdiği için yağlı ciltlere önerilmiyo likit kapatıcılar öneriliyo fondötende öyle değil midir sence:sm_confused:

Cildin yağlı ise likip fontodenler kullanma sıkıştırılmış fondotenlerden kullan canım. Likitler yağlı ciltte cok cabuk yağlanma ve terli görüntüsü yapıyor. Alix avienin sıkıştırılmıs fontodeni var cok güzel kapatıyor sadece pudrasını sürsen bile kapatıcılığı etkisini gösteriyor. a.s

üstüne pudra sürerse hem cildi parlamaz hemde pürüzsüz bi görüntü elde eder :-)
ben öyle yapıyorum çünkü benimde cildim parlıyo...:smiley-cool:

Üstüne cildi 2 kat hava almaz hale getirir ama. Canım alix avienin sıkıştırılmıs pudralarını bi kullan ben çok memnunum onu kullanırken fondoten kullanmama bile gerek kalmıyor.

X