Pudra, Fondöten, Kapatıcılar max factor lasting performance fondöten?

fascination

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Mart 2010
2.653
6
max factor lasting performance fondöten kullananların yorumlerını bekliorum acill?:uhm:

max factor lasting performance fondöten kullananların yorumlerını bekliorum acill?:uhm:

canım ben yaklaşık 2-3 senedir kullanıyorum 105 ve 106 numaralarını çok memnunum yağlı-karma bi cildim var buna rağmen çok uzun dayanıyo gün boyunca tazeleme gereği duymuyorum. ben sivilceli bi cilde sahip olduğum için 2 kat sürüyorum kapatacılığı muhteşem diyemem ama diğer fondötenlere göre iyi
gönül rahatlığıyla öneririmopuyorumnanaktan

benimde kullanmadığım kalmadı ya şöyle bi pürüzsüz bi cilt istiorum tamam benim cildimde bi kusur yok Allaha şükür ama cildim yağlı bu yüzden akıp gidio sabit kalmıo ve ben bu güne kadar elite,carmina,catherina arley,avon kalıcı föndoten ve en sonda Lorealin fondötenini kullanıorum ama pek memnun olduğum söylenemez halbuki satan kişi çok met etmişti tam senin cildine göre falan die süper mermer gibi yapıcak cildini falan dedi memnun kalıcaksın falan dedibende güvendim aldım ama ne mermeri anacım şu annelerimizin zamanından günümüze gelen tokalon var ya o bile daha ii yani

Son düzenleme:
ha bide var ya bi daha asla ne avon ne de Lorealin bazı ürünlerini kullanmam mesela bu lorealin şampuan ve sıvı saç kreminide kullanıorum memnun kalmadım bir tek şu an da kırmızı rujunu kullanıorum ondan memnunum işte yani bir tek o:sinifsinif:

bende işte creme puff almayı düşünüorum ama onu pudra olarak kullanıcam yani onun altıan bu fondöteni almayı istiyorum ikisini birlikte bu yüzden yorum istiyorum zaten canıma.s

canım bende max factorun age renew fondötenini kullandım çok beğendim üzerinde creme puff kullandım cildimde yağlıdır memnun kaldım yani...

canım bende max factorun age renew fondötenini kullandım çok beğendim üzerinde creme puff kullandım cildimde yağlıdır memnun kaldım yani...

canım ya ben bu dediğin age renew kullanamam çünkü yaşım küçük gelio olgun ciltler için miş sanırım:sinifsinif:

bende lasting performance ı uzun süre kullandım, çok memnundum, hala alacam güya
ama bi kere estee double wearı denedim , o muhteşemdi iştee

Ben normalde fondoten kullanan biri değilim ama arada sırada kullanmak için max factor second skin fondoten aldım. Yalnız bana homojen değilmiş gibi geliyor, yan, elime bir parça aldığımda kimi kısmı koyu kimi kısmı açık renk gibi.. Çalkalayıp da kullandığımda da böyle oldu..

bende lasting performance ı uzun süre kullandım, çok memnundum, hala alacam güya
ama bi kere estee double wearı denedim , o muhteşemdi iştee

o daha bi muhteşemdi diosun yani offfffffffakannehir bu yüzden kararısızım işte muallakda kaldımmm dostlarrrrrkaydirigubbakcemile3

bak benim aklımda şimdi estee double wearı kaldı ya süper demişler bunu mu alsam acaba 80 tlymiş ama değer yani sevil de ya da tekin acar da bulurum herlade ama kararsızım Allahım ya pişman olmak istemiorum o kadar para verip hangisini alıcağımı şaşırdım valla güzellik olduğu zaman kıyarım paraya ama sonuç olumsuz olursa sinir olurum yanibilmiyorumkismile

Son düzenleme:
kızlar ürünleri alırken içeriğine bakmayı unutmayın
Kozmetiklerde kullanılan tehlikeli olabilecek kimyasal maddeler:

Parabenler (Metil Propil Butil Etil)
Raf ömrünü uzatici olarak kullanilan madde ciltte egzama tipi tahris ve alerjik reaksiyonlara sebep olur. Benzoik asidin bir türevidir. Zehirli ve toksik bir maddedir. Parabenler vücutta östrojeni taklit eden madde olarak bilinir. Gögüs kanseri hastasi kadinlar üzerinde yapilan arastirmalar sonucunda alinan tümör örnekleri içinde bol miktarda paraben maddesi oldugu ortaya çikmistir. Vücutta hormanal etkileri artiran kimyasal maddelerin kullanilmasi özellikle öströjen hormonuyla artan gögüs kanserinin yayginlasmasina sebep olmustur. Gögüs dokusundaki yogun yag orani vücuttaki toksik maddelerin burada yogunlasmasina ve gögüs kanserinin en yaygin kanser çesidi olmasina sebep olmaktadir. Cilt bakim ürünleri

Dibutyl Hydroxytoluene - cilt yanması

Propylene Glycol - karaciğer ve böbrek hastalıkları

Triethanolamine - kanser yapabilir

Black 401, Purple 401, Orange 205, vb - kanser yapabilir

Ethyl Urocanate - tümörlere neden olabilir

Butyl Hydroxyanisole - sindirim sistemi kanamaları, tümör

O-Phenylphenol(OPP) - karaciğer hastalıkları ve kanser

Sorbic Acid - kanser yapabilir

P-Chorophenol - cilt döküntüsü

Chlorxylenol - cilt döküntüsü

Paraffin (alkane) - kanser yapabilir, egzama

Hexachlorophene - cilt hassasiyeti.

benimde kullanmadığım kalmadı ya şöyle bi pürüzsüz bi cilt istiorum tamam benim cildimde bi kusur yok Allaha şükür ama cildim yağlı bu yüzden akıp gidio sabit kalmıo ve ben bu güne kadar carmina,ca,avon kalıcı föndoten ve en sonda Lorealin fondötenini kullanıorum ama pek memnun olduğum söylenemez halbuki satan kişi çok met etmişti tam senin cildine göre falan die süper mermer gibi yapıcak cildini falan dedi memnun kalıcaksın falan dedibende güvendim aldım ama ne mermeri anacım şu annelerimizin zamanından günümüze gelen tokalon var ya o bile daha ii yani

canım bende kullanıyorum 109 numara natural bronz 6 sene falan oldu benimde yağlı cildim ama gayet iyi duruyor benim cildimde beğenip alan insanlar var belki rengini tuturamamışsındır eğer buğday yada esmer tonlardaysa tenin 109 numarayı tafsiye ederim belki sana açık tonda verdi o zaman memnun kalmamış olabilirsin banada esmerim diye başta açık renklerde verdi satıcı memnun kalmamıştım sonra 109 numarayı denedim gayet iyi şuanopuyorumnanaktan

canım bende kullanıyorum 109 numara natural bronz 6 sene falan oldu benimde yağlı cildim ama gayet iyi duruyor benim cildimde beğenip alan insanlar var belki rengini tuturamamışsındır eğer buğday yada esmer tonlardaysa tenin 109 numarayı tafsiye ederim belki sana açık tonda verdi o zaman memnun kalmamış olabilirsin banada esmerim diye başta açık renklerde verdi satıcı memnun kalmamıştım sonra 109 numarayı denedim gayet iyi şuanopuyorumnanaktan

sen loreal mi kullanıosun 109 numara anlamadım canım ben ve ben esmer tenli değilim açık tenliyim yani anlıcağın bu yüzden mi memnun kalmıorum artık bilmiorum:çok üzgünüm:

kızlar ürünleri alırken içeriğine bakmayı unutmayın
Kozmetiklerde kullanılan tehlikeli olabilecek kimyasal maddeler:

Parabenler (Metil Propil Butil Etil)
Raf ömrünü uzatici olarak kullanilan madde ciltte egzama tipi tahris ve alerjik reaksiyonlara sebep olur. Benzoik asidin bir türevidir. Zehirli ve toksik bir maddedir. Parabenler vücutta östrojeni taklit eden madde olarak bilinir. Gögüs kanseri hastasi kadinlar üzerinde yapilan arastirmalar sonucunda alinan tümör örnekleri içinde bol miktarda paraben maddesi oldugu ortaya çikmistir. Vücutta hormanal etkileri artiran kimyasal maddelerin kullanilmasi özellikle öströjen hormonuyla artan gögüs kanserinin yayginlasmasina sebep olmustur. Gögüs dokusundaki yogun yag orani vücuttaki toksik maddelerin burada yogunlasmasina ve gögüs kanserinin en yaygin kanser çesidi olmasina sebep olmaktadir. Cilt bakim ürünleri

Dibutyl Hydroxytoluene - cilt yanması

Propylene Glycol - karaciğer ve böbrek hastalıkları

Triethanolamine - kanser yapabilir

Black 401, Purple 401, Orange 205, vb - kanser yapabilir

Ethyl Urocanate - tümörlere neden olabilir

Butyl Hydroxyanisole - sindirim sistemi kanamaları, tümör

O-Phenylphenol(OPP) - karaciğer hastalıkları ve kanser

Sorbic Acid - kanser yapabilir

P-Chorophenol - cilt döküntüsü

Chlorxylenol - cilt döküntüsü

Paraffin (alkane) - kanser yapabilir, egzama

Hexachlorophene - cilt hassasiyeti.

aaa ben bunlara hiç dikkat etmem alırken kapatıcılığı ii olmasına bakardım ama yalnız arkadaşım ben bunların hepsini nasıl aklımda tutucamda gidince oraya içinde bunlar var mı yok mu die bakıcam ki:çok üzgünüm:

Max Factor vazgeçilmezim.. Yazın 109 kışın 106 numarasını kullanıyorum. Üzerinede creme puff pudrasıyla inanılmaz kalıcı oluyor. Kapatıcılık, kalıcılık, yüzümde kalıp gibi durmaması en büyük artıları. Bitiyor gidip başka bir marka alıyorum denemek için pişman olup Max Factore dönüyorum... Estee Lauder denedim benim cildime uymadı maalesef...

Max Factor vazgeçilmezim.. Yazın 109 kışın 106 numarasını kullanıyorum. Üzerinede creme puff pudrasıyla inanılmaz kalıcı oluyor. Kapatıcılık, kalıcılık, yüzümde kalıp gibi durmaması en büyük artıları. Bitiyor gidip başka bir marka alıyorum denemek için pişman olup Max Factore dönüyorum... Estee Lauder denedim benim cildime uymadı maalesef...

sana bişi sorucam creme puuff u kullanan biri olarak ben bunun üzerine onu almakda kararsızım benim şuan kullandığım pudra toz pudra ve ben onu pudra fırçasıyla sürüyorum ee bu creme puff da sıkıştırılmış pudra olduğundan sürülebilir ama şurda aklım takıldı kremden pudraya dünüşen bi pudraymış sanırım bu o yüzden fırçayla sürebilio musun yoksa kullanamam çünkü alışmışım koca fırçayla dağıtmayı ben:kedi:

X