Göz Makyajı max factor false lash effect maskara hüsranı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

jeliboni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Haziran 2011
2.689
2.240
max factor false lash effect maskara aldım arkadaşlar 40 liraya ama o parayı elimle tutup da yaksaydım bu kadar içim acımazdı rimeli sürüyorum ve 2 saat sonra rimel dökülüyor düşünebiliyor musunuz? böyle pütür pütür gözaltlarımda siyah tanecikler... şok oldum yaa resmen iğrenç bi ürün sakın almayınn flormarın 3-5 liralık rimelleri bile çok daha iyidir bunun yanında

Allah allah, bende bu rimeli senelerdir kullanirim ama hic böyle birseyle karsilasmadim. Hatta aksine cok memnunum.
Sende neden böyle olduki acaba?

internette araştırdım benim gibi şikayetleri olan epey insan var... tek ben değilmşim yani

bende de olmuştu.onun dışında güzel görünüyordu.ben 2000 calorie de daha kötüydü.daha önce almıştım bu kadar methediliyoki herhalde dedim aldığım rimel kurumuş falan olduğu için böyle oldu,ikinciye aldım nedense,yine aynı rimel mi sürmüşüm ne sürmüşüm belli değil kirpikler birbirine yapışıyor zayıf görünüyor.maxfactorun rimellerine o kadar para vermem birdaha

o silikon rimel markayı savunmak için söylemiyorum ama özelliği o. akmayan rimel gözüne dokundun an takma kirpik gibi dökülür suya dayanıklı değildir ama temizlerkende etrafa bulaşmadan temizlersin soyarak... onun en iyi alternatifi maybelline lerdir hatta waterproof olan daha iyi dökülmez ve suyla da çok dağılmaz yanaklarına kadar
bence ne alırsan al tester dene 1 gün o ürünle gez ertesi gün al derim çünkü memnun kalmazsın alerji yapar bişi olur paran boşa gider

bu rimelde bende hüsrana uğradım.kirpiklerimde ne uzunluk ne de hacim yaratıyor.herhangi bir kalitesiz rimeli de kullansam aynı sonucu alırdım.yazık oldu o kadar paraya

ben de çok methedilince bi 200 calorie aldım ve pişman oldum bi kaç kullnmadan sonra kurudu pütürleşti falan hiç memnun kalmadım şimdi maybelline kullanyrm. Fiyatına göre kalitesi çok iyi tavsiye ederim kurumuo bikere

İnanılmaz gerçekten senelrdir bu maskarayı kullanıyorum o kadar uzattıki anlatamam ve diğer rimeller gibi kat kat sürünce kirpikleri çirkinleştirmiyor aksine mükemmel hale getiriyor.acaba aldığınız ürün bozuk olabilir mi yada kaçak falan aklıma bu geliyor:26:

bende bu rimeli kullanıyorum ve çok memnunum nerdeyse kirpiklerim kaşlarıma değiyor çok uzattı ve dolgun gösteriyor ve o şekil bir şikayetle hiç karşılaşmadım ben çok memnunum ilkkez aldım maybelline, avon, alex avien de kullandım ama en çok memnun kaldığım bu ürün oldu.

ben senelerdir max factor kullaniyorum hic bir sikayetim olmadi simdiye kadar cok memnunum.
Bahsetiginiz o dökülmeler benim bildigim kurumaya dönmüs rimellerde olur

gözünü kaşımış olabilirsin... ben bu özellikte rimel kullanırım yıllarca kanebo 38 derece kullandım
kuaförümde bunu denedikten sonra vazgeçilmezim oldu kurumuyor yaklaşık 1 sene kullanabiliyorum

bende almıştım hatta krem allık alınca kırmızı saten bir makyaj çantası verdiler.
gerçekten golden rose yada pastelden 10liralık bir maskara alsam ondan daha iyiydi ,48lira vermiştim bnde allıkla beraber.
artık max factor almıyorum maybelin bi nebze daha ii

piyasada cok fazla sahtesi var parfümeriler bile sahte ürünü tercih ediyor uygun fiyat alıp cok akr yapıyorlar. mmax factör ürünleri güzeldir yıllardır da kullanırım.

sahtesi olabilir belki yada kurumuş falan yoksa benimde devamlı kullandığım bir ürün ve gerçekten memnunum

Çok ilginç. Ben aşırı memnunum hiç dökülme yapmıyor. Ayrıca tek tek ayırıp, dolgun göstermesine de hayranım.
Bittikçe alacağım rimeller arasına girdi bile çoktan.

Ben de alnayı düşünüyordum rimelim bitti onereceginiz bir marka var mi hem uygun fiyatli hem kaliteli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…