Kontakt Lens maviş lens için yardım:)

2973485

her şeyim....
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2009
468
0
arkadaşlar lens hakkaten bağımlılık yapıyo daha önce freshlook turkuaz kullandım ama açık mavi bi lens istiyorum ya da gri hangi markalarda var böyle renkler kaydirigubbakcemile2
http://www.opmer.com/images1/amazon_colors.jpg
meslela amazon blue nasıl kullananlar varsa bilgilendirebilir mi:)

çok güzelmiş canım ama benim gözlerim ela hatta bazen sarı gibi oluyo CADIARZU

evet çok damarlı duruyo sanki geçen optikte amazonları gördüm indirim de vardı katalogda mavisi hoşuma gitti de:)

çok lens kullandım şimdiye kadar hepsi yakıştıda mavi berbat durmuştu herkes takma şunu diyodu ki bencede öyleydi bi kaç ton denedim marka,renk olmadı bidahada almam ..........gözlerimde koyu kahve

amazonların sky blue su çok koyu ben sevmemiştim.. ama normal blusu çok hoş .. bence onu düşünebilirsin şeker.. gerçekten damarlanmada baya bi az .. ben şimdi aqua yı çok merak ediyorum..ama testırı yok hiç biyerde nedense..deneyemedim onu..lagoon green de hiç güzel diil bence..oda çok koyu..normal green i güzel ama..amazon iyi ya marka ve renkler olarak..ben kullandım tavsiye ederim..hatta diyebilirim ki 3 aylık lensler içinde bence en iyisi..

aa bu arada benimde aqua deneyebileceğim bildiğiniz biyer varsa kızlar ankarada yazarsanız sevinirim................

çok teşekkür ederim canım ben de blue ve aqua yı merak ediyorum ztn:) ama eskişehir'de hiç bi yerde lensleri deneme şansım yok :sinifsinif:

çok teşekkür ederim canım ben de blue ve aqua yı merak ediyorum ztn:) ama eskişehir'de hiç bi yerde lensleri deneme şansım yok :sinifsinif:

HADİ YAA .. ESKİŞEHİRDE NEDEN YOKKİ..ANKARADA AMAZONUN AQUA SI DIŞINDA HEPSİNİ DENEYEBİLEcEĞİM YERLER VAR .. ŞU AMAZON AQUA YI DENEYEBİLEcEĞİM Bİ YER VARSA ANKARADA BİLENLER YAZSIN LÜTFENN ..:Saruboceq::Saruboceq:

malesef yok canım ya körü körüne almış oluyoruz nasıl olcağını bilmeden klava:

kötüymüş ya .. bende topazio alak istiyorum ama denemeden alamıyorum mesela.. insan bi denemek yüzünde nasıl olduğunu görmek istiyor demi =)=) ben bari kendi kullandıklarımdan dediim gibi amazon blue öneriyim sana ama sky blue olmasın çok koyu bi renk çünki .. normal blue olsun .. mavi de hepimizin hayallerini süslüyor.. yeşilde az da olsa doğal duruyorda mavide çok riskli gerçekten ..

evet gerçekten öyle nerden bilelim ki belki çok kötü durcak oşuna almış olcaz bugün sordum yasak cezası olduğu için denettirmiyolarmış:sinifsinif:

arkadaşlar geçen optikte fashion color diye bi lens markası gördüm katalogda renkleri güzel gibi duruyodu kullananınız var mı?

ben elegance yıllık sky blue lenslerinden almıştım herkes kendi gözüm zannedip bişey demiyodu bazıları senin gözlerin renklimiydi nası farketmedim fln dedi hatta
bi bak bence tabi ben lensimin birini yırttım şuan takamıyorum sipariş edip alıcam yakın bi zamanda

çok teşekkür ederim canım bakıcam olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…