Dudak Makyajı Mavi ruj kullanır mısınız?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Çok fena,soğuktan mavileşmiş gibi..çizgi film karakterlerine benziyorlar..

kesinlklee yinede şu parlak olan hiçte fena diil kimseler duymasnn kaydirigubbakcemile3

ilk sayfadaki uzakdoğulu kıza yakışmış vala, dudak güzel olunca mavi bile yakışır heralde...
ama ben asssslllaaaaaaa kullanmam... moda olmasını da istemem açıkçası eyvahedigeldismile

aslinda guzel gibi ama ne bileyim bazilarina cok donuk bir ifade vermis cok garip durmus
cekik gozlu kiza harika yakismis mesela..
acik maviler hayalet gibi yapmis ama koyu maviler lacivertler cok yakismis bence
gloss cok kotu durmus..

ben hiçbirine yakıştıramadım. paylaşım için teşekkürler.

Ben kullanmayı çok isterim ama etraftakileri değişik başkışlarına mağruz kalmak istemiyorum şakkıdı

Arkadaşım kelimelerini dikkatli seç istersen lösemililer iğrenç değildir.bu bakış açısını hiç yakıştıramadımlmaz:
Ne demek istediğimi sizde biliyorsunuz,lösemililerin suratları bembeyazdır bu rujda suratı onun gibi gösteriyor.İğrenç derken tabiki lösemili insanların suratlarını değil,mavi rujun surata kattığı o donukluğu demek istedim.
Yanlış anlaşılmaya açık bir cümle kurmuşum,afedersiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…