Mavi Dünyam....

canım zaman zaman hepimiz yaşıyoruz bu korkuları... ama inşallah hep birlikte olumlu düşünerek aşacağız bunları... şimdi sen her ne kadarda istemesende böyle yaparak kendine stres yapıyorsun... biliyorsun çocuk sahibi olamamamızın en baştaki sebebi stres... kendine yeni meşgaleler bul ve her zaman olumlu düşün...
bahçeci kliniğine çok iyi diyorlar benim bir arkadaşım 4 senedir istiyordu oraya gittiği ay hamile kaldı tüp bebekle.. şimdi doğum yapmıştır tayinleri çıktı görüşemdim 3 aydır...
umarım mısır patlağın seni bekletmez ilk tedavinde hatta belkide tedaviye geçmeden kendilinden gelir size süpriz yapar inşallah...
herşey gönlünce olsun...

Kaktus tup bebek tedavisi hicde zor degil canim,inanki baslamadan once bende cok korkuyordum ama korkulacak bir yani yok,benim tek korkum yumurta toplama islemi(pick up)oda burada anestezi uygulamadiklari icin korkuyorum,turkiyede bu sorun yok,narkozla yapiyorlar ve birsey hissetmiyorsun,yani ignelerden ve tedavi surecinden hic korkma,pick up icinde korkmana gerek yok zaten,yasinda cok genc,umutsuzluga kapilman icin hicbir neden yok,rahat ol hersey yoluna girecek insallah.

kaktüscüğüm kendine bu kadar stres yapma bende ilk tüp bebek denememi yapmadan senin gibi internete araştırmadığım merkez kalmadı geceleri uyukularım kaçardı son kararımı verdim ve kafama en iyi şekilde yatan merkeze gitim.Rabim verecek olduktan sonra yeterki kısmetimizde olsun hangi merkez olduğu hiç farketmez sen içini hep ferah tut en kısa zamanda mısır patlağına kavuşursun.

canlarım benim yaaa ....sizler varya bitanesiniz,en büyük moral kaynağımsınız...yorumlarınızı okudukça içim nasıl bir rahatladı..Allahım inşallah hepimize meleklerimizi nasip eder...hepinize çokkk teşekkür ediyorum ve kocaman öpüyorum sizleri...a.s.

kaktüscüm inşallah hayallerine kavuşursun...yüzlerce insan uğraşıyor tüp bebek için...zor olsaydı insanlar defalarca yapmazlardı bu işlemi..içini ferah tut.....

kaktüscüm inşallah hayallerine kavuşursun...yüzlerce insan uğraşıyor tüp bebek için...zor olsaydı insanlar defalarca yapmazlardı bu işlemi..içini ferah tut.....

karamio canım tşk ederim desteğin için...inşallah bu zorlu yolları aşarız...sonu yeter ki iyi olsun...

X