Matcha kullanan var mı ?

sevgiiinur

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2023
1.623
714
28
Selam kızlar bu sefer farklı bir konuda geldim . Yaklaşık 2 yıl oluruna bıraktık fakat 2. Gebelik olmadı . Mart ayında doktora gitmeye başladım taaa ki ağustosa kadar . 1 kere klomen ovitrella denedim olumsuz . Gebelik planını rafa kaldırdım artık ilk önceliğim kendiliğim . Oğlum büyüdükçe yeniden başlamak zor olacak .

Neyse konumuza gelinecek olursa artık kendimi sağlıklı bir bedende görmek istiyorum. Çok şükür bir rahatsızlığım yok ama şekerim sınırda . Doktorum gebelik için de insülin için de Glifor yazmıştı . Onu kullanıyorum günde 1 tane. Agustos ayında tartıldım 94 kg . 1,5 ayda 9 kiloya yakın verdim fakat şu 2 haftadır 85 i kıramıyorım sanırım direnç kilom . İnternette gördüğüm herşeyi kullanmam ama matcha diye bir toz içecek buldum ben çilek aromalı olanı aldım . Zaten dikkat ediyorum +spor da yapıyorum ek olarak bunu da değerlendirmek istedim . Aranızda kullanan var mı sonuçlarınız neler çok merak ediyorum . Ben 3-4 yk ev yoğurduna 1 şase(8gr) döküp karıştırıp yiyorum akşam yemegindennsonra . Dün ilk defa denedim ve gece afedersiniz 3 kere tuvalete zor attımm kendimi . Ne kader sağlıklı bilmiyorum kurtulmak istiyorum bu yüklerden 😭 bu sefer bagırsakların düzenini bozmasak iyi . 😌 ama çok fena karın ağrısı yapıyor yan etki olarak .

Aranızda kullan deneyen varmı ? Benimle paylaşır mısınız :))

Eklentiler

• IMG_2651.jpeg
    IMG_2651.jpeg
    363,6 KB · Görüntüleme: 8
Merhaba 1 senedir kullanıyorum bu çayı. çilekli ile başladım ananaslı olanı aldım en son oda gayet iyi ben çay olarak tüketiyorum 3-4 saatte gösteriyor bende etkisini. fakat ben her gün kullanmıyorum. sadece ihtiyaç duyduğum zamanlarda tuvalete çıkamadığımda yada fazla kaçırdığım günün ertesi günü kullanıyorum. her gün kullanmanın bağırsak sağlığı açısında zararlı olacağını düşünüyorum. ben genelde haftada yada 10 günde 1 kullanıyorum. vücut alışınca ilk zamanlardaki karın ağrısı kalmıyor. normal 1 yada 2 kere tuvalete çıkartıyor sadece.

Merhaba 1 senedir kullanıyorum bu çayı. çilekli ile başladım ananaslı olanı aldım en son oda gayet iyi ben çay olarak tüketiyorum 3-4 saatte gösteriyor bende etkisini. fakat ben her gün kullanmıyorum. sadece ihtiyaç duyduğum zamanlarda tuvalete çıkamadığımda yada fazla kaçırdığım günün ertesi günü kullanıyorum. her gün kullanmanın bağırsak sağlığı açısında zararlı olacağını düşünüyorum. ben genelde haftada yada 10 günde 1 kullanıyorum. vücut alışınca ilk zamanlardaki karın ağrısı kalmıyor. normal 1 yada 2 kere tuvalete çıkartıyor sadece.
Merhabalar :) Benim bugün 2. Günüm. Aslında dün kullanmayacaktım ama 2 günde ne kadar etki eder acaba diye kullandım . Çok şükür 2 haftada kıramadıgım 85.8 i 84.9 ile kırdım 2 günde . Bundan sonra haftada 2 veya 3 gün kullanmayı düşünüyorum.Belki sonradan bende 1 e düşebilirim Evet dün hiç karın ağrısı yapmadı ama ilk gün baya yaptı 3 defa inşAllah güzel sonuçlar alırız🥹😌 ananaslı eminim daha güzel sonuç veriyordur başlı başınca ananas ödemsavar indirim yakaladıkça ondan da stoklarım :)

X