Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri masajla saniyeler sonra inanılmaz büyümeeee

video'nun tamamini izlemedim. Masajin yapilisina ve surecine gore belki oyle bir sisme elde edilebilir.. ama belki silikonlu balon vardir ve masajla o sisiyrdur ;-p

yaw göğsünün üzerindeki örtünün altında birşey var ittiriyor yavaş yavaş kızın göğsünü.büyümüş gibi oluyor....dikkatli bakınca belli zaten orası girintili çıkıntılı:82:

videoyu izlemedm ama bi bilgi almıştım sanırım sırtınıza yakın bir bölgeyi sürekli uyarr halde masaj yaparsanız göğüsünüz büyüormuş.. videolar belki gerçek olmayabilir..

kusura bakmayın açıkça söylüyorum ama , evli olan her bayanın göğüsleri kocaman olurdu bu gerçek olsa :))

evlilikle alakası yok hatta evlilikten önce ellemek geliyor yani kocan elleyince büyür derler hadi oradan. kendin elle. kocan elleyince ne oluyor neyse bontavi deneyecegim yanında şerbetçi otuyla beraber.. sabahta maydonoz yıcem

ben bontavi kullanıyorum 1 ay oldu bırde çörekotu yagıyla masaj yapıyorum inan bana kesinlikle işe yarıyor mutlaka denemelisiniz kıslar :):)) olmayan çuçularım büyüdü beeee zıpalyınca belli oluyolar artık heheheheh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…