Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri masajla saniyeler sonra inanılmaz büyümeeee

video'nun tamamini izlemedim. Masajin yapilisina ve surecine gore belki oyle bir sisme elde edilebilir.. ama belki silikonlu balon vardir ve masajla o sisiyrdur ;-p

yaw göğsünün üzerindeki örtünün altında birşey var ittiriyor yavaş yavaş kızın göğsünü.büyümüş gibi oluyor....dikkatli bakınca belli zaten orası girintili çıkıntılı:82:

videoyu izlemedm ama bi bilgi almıştım sanırım sırtınıza yakın bir bölgeyi sürekli uyarr halde masaj yaparsanız göğüsünüz büyüormuş.. videolar belki gerçek olmayabilir..

kusura bakmayın açıkça söylüyorum ama , evli olan her bayanın göğüsleri kocaman olurdu bu gerçek olsa :))

evlilikle alakası yok :KK70: hatta evlilikten önce ellemek geliyor yani kocan elleyince büyür derler :KK70: hadi oradan. kendin elle. kocan elleyince ne oluyor:KK70: neyse bontavi deneyecegim yanında şerbetçi otuyla beraber.. sabahta maydonoz yıcem

evlilikle alakası yok :KK70: hatta evlilikten önce ellemek geliyor yani kocan elleyince büyür derler :KK70: hadi oradan. kendin elle. kocan elleyince ne oluyor:KK70: neyse bontavi deneyecegim yanında şerbetçi otuyla beraber.. sabahta maydonoz yıcem

ben bontavi kullanıyorum 1 ay oldu bırde çörekotu yagıyla masaj yapıyorum inan bana kesinlikle işe yarıyor mutlaka denemelisiniz kıslar :):)) olmayan çuçularım büyüdü beeee :KK52: zıpalyınca belli oluyolar artık heheheheh

X