Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

selam millet.bana kizima hamile kaldigim zamani hatirlattibu topik bende ilk bebegimde martta hamile kaldim ama hesap carsiya uymadi.aralik yerine kasimda dogum yapmistim.simdi 11haftalik hamileyim ikinci bebegime şubatta hamile kaldim.saglikli olacagi zaman gelsin.yani nezaman hayırlısı ise.

slm bende dun ogrendim hamileligimi 2.bebegim olacak nasipse ayin 27 sinde randevu aldim nasil sabrederim o gune hiiic bilmiyorumm :)
Selam arkadaşlar bende mart ayında hamile kaldım şuan 6+3 hamileyim
Hos geldiniz kizlarr hepinizee hayirli olsun bebislerinizii sagliklaa alin kucaginizaa biz eski hamis yeni anne oldukk :) genelimizin ilkiydii amaa sizinkilerrde genelde ikinci neeee guzell masallahh ilkdee biraz acemii oluo insan

Hos geldiniz kizlarr hepinizee hayirli olsun bebislerinizii sagliklaa alin kucaginizaa biz eski hamis yeni anne oldukk :) genelimizin ilkiydii amaa sizinkilerrde genelde ikinci neeee guzell masallahh ilkdee biraz acemii oluo insan
tşk ederim sağolun benimde ilk hamileliğim inş. bebeşiimi kucağıma alarım sağ salimm

Şimdik karından baktı 5 hafta 1 günlük yazıyor doğrudur ama doktor en iyi sonucu bebeği gördükten sonra başından kuyruğuna olan çapıyla söyleyebilirim dedi kesen güzel dedi de benim ilk hamileliğim hiç bir bilgi vermiyor bu devlet hastaneleri Heralde bebek yok hala görünürde

Masallah cnm evet simdilik gorunmuo amaa en fazlaa bi hafta sonraa piti pitilarini duyarsin ins ben 5+5 gunlukken duymustum

evet kuzum insan ilkte acemi oluyo.bisi bilmediginden kara gümbuürtüye gidiyon yani, daha şimdiden dogum korkusu sarmiş durumda beni:-(

evet kuzum insan ilkte acemi oluyo.bisi bilmediginden kara gümbuürtüye gidiyon yani, daha şimdiden dogum korkusu sarmiş durumda beni:-(
Evett ikincidede dogumuu bilio yaaa ondan korkaar insann ilkin normal dogummu sezeryanmi oldu

sipinal sezeryan olmustum.adrenalini ve ni takim ameliyat hareketlerini hissetmistim fazlasiyla.cok korkmustum yani.panik atak var bende genel anestezi istiyorum dememe ragmen bu yontemi kullandi dr.lar.şimdi bu tek nige bagli hayatta bel fıtığı bilmeyen ben onuda ogrendim.arada asiri temizligik yaptigimda tutulup kaliyorum.Allah kismet ederse ikinci de uyuyup uyandigimdada inşallah bebisimi yanimda istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…