Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benimde 4 ay oldu gerçwkten vücudumuzda çok şey değişti inşallah normale döneriz .bıktım çünkü bu akıntı olayından.markette günlük ped tükendi yani.sende ne gibi sorunlar var canım?
İns cnm yaaa inann 50 kg olan meltem 65 de kaldim dusunn yanii vucutt degisimimi :) gercii bebisler herseyee degerr amaa toparlanmaliyimm

Yoooook ben ins onumuzdeki sene bwbis haberi vermek istiom tabiki Rabbimiz hayirlisiylaa nasip eder inss hanii askim5. senemde geldii ins Rabbim kendiliginden verir
Desene seneye inşallah senin oğluş burda ai oluyorumm diye çınlatacak burayı

Aşımızı ololduk kızlar şuan çok iyi ateş yok.bakalım ilerleyen dakikalarda ne olur.bu arada doktor artık oturtacaksın hep dedi.herşey yolundaymış.ek gıdaya 6.aydan sonra başlıycaz.bu arada ek gıda ile ilgili bir broşür var elimde geçişler tatifler yogurt yapımı gibi isterseniz verebilirim.

maşallahhh ardaya isterim canımmm tariflerri

Eklentiler

• 20150411_150207.jpg
    147,7 KB · Görüntüleme: 66
  • 20150411_150227.jpg
    112,4 KB · Görüntüleme: 49
  • 20150411_150240.jpg
    99,1 KB · Görüntüleme: 47
  • 20150411_150259.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 58
  • 20150411_150317.jpg
    98,2 KB · Görüntüleme: 45
  • 20150411_150332.jpg
    90,1 KB · Görüntüleme: 54
  • 20150411_150349.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 41
Çok ağrım var sizce normalmi adetime 6 gün kala çift çizgiyi gördüm ve kan testim 288,33 çıktı şuan adetime 2 gün var pazartesi keseyi görürüz dedi ama ben korkuyorum Ağrı durmuyor dayanabilecek durumda ama kramp gibi belime vuruyor

herkesde değişik göstrir hamilelik kendini, bende çok hafif karın kasık ağrısı gibi olmuşdu ama kıyaslama yapma sakın ağrı varsa kötü bişey vardır diyenlere falan aldırma,allah korusun ama olmayacağı varsa zaten olmaz.inşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini

Inşallah bir şey yoktur canım pazartesi gidicem doktora sence keseyi görürmü vajinal ultrasondan değerim 2 kat artmaya devam ederse o gün 1800 civarında olacak

Inşallah bir şey yoktur canım pazartesi gidicem doktora sence keseyi görürmü vajinal ultrasondan değerim 2 kat artmaya devam ederse o gün 1800 civarında olacak
ben 6 haftalıken keseyi hatta oğlumu bi nokta kadar görmüştüm kalp atışları bile vardı inşallah görürsün.ve 2 haaftada o kadar büyüyolar ki şaşırırsınn

ben 6 haftalıken keseyi hatta oğlumu bi nokta kadar görmüştüm kalp atışları bile vardı inşallah görürsün.ve 2 haaftada o kadar büyüyolar ki şaşırırsınn

İnşallah bir sorun yoktur da görürüm keseyi görsem bile yeter dış gebelik Mol gebelik kimyasal gebelik korkuyorum

İnşallah bir sorun yoktur da görürüm keseyi görsem bile yeter dış gebelik Mol gebelik kimyasal gebelik korkuyorum
getirme öyle şeyler aklına,allahın izniyle bişeycikler olmaz ben adetim geçtikden 2 hafta sonra gittim doktora,hemde hiç kan testi falanda yaptırmadım bi evde test yaptım o kadar

getirme öyle şeyler aklına,allahın izniyle bişeycikler olmaz ben adetim geçtikden 2 hafta sonra gittim doktora,hemde hiç kan testi falanda yaptırmadım bi evde test yaptım o kadar

Aramızdaki far o işte ben adet olmadan 6 gün önce betanın 288,33 olmasıyla öğrendim bugün normal adet günüm yarında doktor randevum var

Ayy vala içimden geçti bugün hemen yapar diye bak doğru tahmin etmişim inşallah olur kardeş yusufuna
Hehehh aylosum ins yaaa hanii azda olsaa yoklugunu gordum yaa ins Rabbimizz hayirlisiyla versin ve buyutsun. bn elimden geleni yaparimm amaa cokkkkk tatli dgller mii :)

Hehehh aylosum ins yaaa hanii azda olsaa yoklugunu gordum yaa ins Rabbimizz hayirlisiyla versin ve buyutsun. bn elimden geleni yaparimm amaa cokkkkk tatli dgller mii :)
olmazlar mı ballar yaaa,benle ayrı konuşuyo babayı görünce dakikalarca sohbet ediyolar bayılıyorum o anlara yaa, allahım kimseye aratmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…