Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

heyyyy gidi hyyy geçen sene bu zamanlar bebişlrimiz bize tutunmuşduu oyyyy ne heyecanlı günlerdi,allaha binlerce kez şükür kucağımıza aldık hepimiz sağlıklaa

Mrb cnm :) aynenn valla keskee bi tane dahaa askim olsaa herseyin hayirlisii bu arada dogumumdan bu yanaa hala adet olmadim ya

Darisiii bizimdee basimizaa yaaaa :) hos geldin cnm gecenn senee bizde bolee hamis hamis yazoduk cok sukurki Rabbimize bebislerimizi aldik kucagimizaa

Cok degistii vucudumuzz yaaa bendede bazi seyler oluo sonraa diolarr eee artik dogum yaptin normall diee oooo 5 ayy oldu
Benimde 4 ay oldu gerçwkten vücudumuzda çok şey değişti inşallah normale döneriz .bıktım çünkü bu akıntı olayından.markette günlük ped tükendi yani.sende ne gibi sorunlar var canım?

kızlarr 8 aydır bekliyordum bugünü. hcg : 13.31 cıktı adetim 2 gün gecikmişti. umarım 2 gün sonraki testte değerim yükselir... kimyasal hiç yasamadım inşallah olmaz.. ama çok garip oldum ne sevinebiliom ne bas bas hamileyyim diebiliyorum bekliyoruz sadece heyecanla..

İnşallah yükselmiştir değerlerin canım Rabbim hayırlısını versin

o ikilemde kalma duygusunu çok iyi biliyorum ama ben bayağı geç gitmiştim doktora 6 haftalıkdı.inanılmaz bi duygu inşallah yükselir de her anın tadını çıkarırsın

o ikilemde kalma duygusunu çok iyi biliyorum ama ben bayağı geç gitmiştim doktora 6 haftalıkdı.inanılmaz bi duygu inşallah yükselir de her anın tadını çıkarırsın
inşallah.. ilk defa gebelik testim pozitif cıktı. sokakta sırıta sırıta yürüyorum sevinçten... rabbim hayırlısını nasip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…