Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canım benim oğlanda 3290 doğdu hastaneden 3200 le çıktık . Sarılık geçirdik baya kilomuz düştü sonra toparladık hastaneden çıktığımız kilomuza geldik sonrada ilk iki ay 1 er kg aldık 3. Ay 600 gr aldık bizde.doktor 2 hafta sonra kontrol dedi.fakat korkulacak bişey yok dedi normal dedi artık ortalama 500 gr alır dedi sadece kontrol amaçla bakalım dedi. Hani acaba kendimi okadar alıyor yoksa ihtahsızlıkmı var diye.dolaba attığım sütten günlük 200 ml ver dedi fakat biberon almıyor uyanıkken gece zorla 60 ml veriyorum.beni emiyor sadece.demekki doyuyor kendi az emiyor kilosuda normal diyorum artık.benim oğlan 5800 kg gerçi doktor 100 gr düşük yazdı 5900 gibi yani.bakalım 1 hafta sonra ne sölüyecek.peki sende ilaç işe yaradımı iştahını açtımı

O içmesede 2-3 saate gögsünü boşalt canım ben öle yapıyorum sütün devamlılığını sağlamış oluyorum.

Mamas papas aldım çok memnunum indirimdeydi pusetiyle beraber 1000 tl ye aldım.açılışı kapanışı çok kolay
Bende kullanislii bisii istiyorum cnm ama geldi arabamiz ins memnun kalirimm
Geldim burdYım canım benim kasım annelerine takılıyordumda
Bizim kizlarii bebisler epeyi yoruo galiba ses seda yokk t
Ay maşallah saçlara bak yavrumun oy kuzum benimm çok tatlı meltemmmm
Heheee tatlii askim bnm sabahin 6 sindan beri askimla oynuomm

Doktorunuz kim canım?
Dorukta Evren Özboyacı.
siz kime gidiyonuz ?
Ayy yok alan çocuk alıyor. Şöyle birşey bana göre kg iyi olduğu için damlayı çok düzenli kullanmadım açıkçası. Birde damla sürekli dolapta durmak zorunda. Emzirme öncesi damlat tekrar dolaba üşengeçmiyim ne arada aklıma geldikçe damlattım. Fark falan yok. Çok hareketlendi az kg alması normal dr bunu fark edemiyor tabii

Bende diyorum sima
Haklısın durdurabiliyorsa gelsin doktor durdursun kontrolde bu hep böle hareketlimi diyor tabi öle alala . bu hareketlenme kilo almalarını engelliyor ister istemez.birde sünnet olduk biz bu dönemde onunda etkisi olabilir.bakalım kontrolde ne çıkacak.her bebeğin grlişimi farklıdır karşılaştırmak çok yanlış aslında ama biz dayanamıyoruz.

Sünnette etkili olmuştur büyük ihtimalle. Aynen valla karşılaştırmayalım zaten ama dr larda bebekleri iyi değerlendirsin.

Bende hhep normalin ustunde aldirdim kilo 3 y kontrolundd 680 gr aldi e artik meme ile doymuyolar sanirim ek gida sart hemsire nomal dddi ama

Bende hhep normalin ustunde aldirdim kilo 3 y kontrolundd 680 gr aldi e artik meme ile doymuyolar sanirim ek gida sart hemsire nomal dddi ama

Bizim oğlanda 3. Ay kontrolünde 600 gr aldı.tabi ben şok oldum alışmışız ayda 1 kg . Doktor 2 hafta sonra tekrar bakalım dedi.normal dedi kilosu artık az alırmış.bakalım haftaya kontrol var ne söyleyecek.
Taha nın kilosu nekadar canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…