Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yani en son bir ayda sadece 600 gr aldı

Yani en son bir ayda sadece 600 gr aldı
İnş allah bırakmaz emmeyi. Kg çok düşük değil gibi. 600 gr az kg değil aslında. Benim ki de son ay 600 gr aldı gerçi dr az buldu dr değiştireceğim. Zorlamaya devam et bakalım.

ayy maşAllah canım ne yakışılı yerim benim paşamın saçları da öyleydi ama şimdi dökülüyor hep:)
_swift_ maşAllah adaşımıza pek de yakışıklıymış
İns dokulmezz kizz o benimm bitanemm yaaa Cnm cok zorr yaaa mama degisikligii dee yaptin mii belki tadini sevmioo bnm bebitom dada reflu cikti emziom ilacc veriom mamaa yine kusuo yine kusuooo ne zaman gececek yaaa pufffff..
canlarr ben facebooktaki gruptaydım ama tadı hiç kalmadı szler gb değil... napıosunz bebişşler nasl.. umarım hepiniz iyisinizdir..bz bgn 3 aylık olduk çok mutlıyuz
Ohhh mis bizde dordun icindeyizz Rabbimiz saglikli guzel omur versin yavrularimiza senn nasilsin cnm

Casual cadillac canm 799 herhalde çok memnunum ama senn artık travel Sistem almana gerek yok ana kucagini kullanamazsin
Disarii cikniom ki ana kucaginida kullanaimm bi yerede gidincee hepp arabaa esim cocukk hasta olcakk diedie cildirtacak benii hersey 6. aydan sonra mis amaa arabayiisiparis ettim bekliom cnm

Kizlrr masallah askm cok hareketli beni hoplatin dio ses yapio emİrdigimdee yaridaa kalincaaa bagirioo amaaa geri kusuoo su ann kucagimaa aldimm omzumaaa yapistii memiss istio amaa yine kusacakk ne yapaim yaa

Kizlrr masallah askm cok hareketli beni hoplatin dio ses yapio emİrdigimdee yaridaa kalincaaa bagirioo amaaa geri kusuoo su ann kucagimaa aldimm omzumaaa yapistii memiss istio amaa yine kusacakk ne yapaim yaa
canımm kusuyo diye yarıda bırakma,emzir doyana kadar her ne kadar geri çıkartsada.alacağını alır o

Cnm cok zorr yaaa mama degisikligii dee yaptin mii belki tadini sevmioo bnm bebitom dada reflu cikti emziom ilacc veriom mamaa yine kusuo yine kusuooo ne zaman gececek yaaa pufffff..
Bu sefer yeni mama aldım canım bakalım inşallah bunu alır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…