Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Kilo fazlam var 2 ama daha vermek istiyorum göbek kaldı benimde ya nasıl gidecek poffff
Ayneeen yemiycem diyorumm ama bebisimee sut olmaz die korkuom bu arada aylosum dun dr gittim bebisim reflu olmus dedigin gibi kusmamasi icin aptamilin mamasi varmis onu aldim gaviscon bide bi surup daha yazdi onu kullaniyorum bi ay sonra yine gitcem kuzum 1 bucuk ayda 600 gr almis ins duzelir

Valla ilk basta korktum swift im dun dr soyledim cok sukur bisi demedi bu arada sende gorunmuon coktandirr bebis nasill

geçmiş olsun canımmm,inşallah çabuk geçer yaa

Kizlarr bebek arabalarinizi hangii markaa vee ne kadaraaa aldinizz yaaa ben daha dahaaa almadimmm ama artikkkk almammm laziiiiiiiiiim

Baby2go 8851 benim. Kullanıyorum 1 aydır memnun değilim yaa. Çok ağır bi kere. Pek sağlam durmuyo. Başka bi model alacakken karar değiştirip bunu aldık bagaj sade arabayla doluyor.
Kizlarr bebek arabalarinizi hangii markaa vee ne kadaraaa aldinizz yaaa ben daha dahaaa almadimmm ama artikkkk almammm laziiiiiiiiiim

Baby2go 8851 benim. Kullanıyorum 1 aydır memnun değilim yaa. Çok ağır bi kere. Pek sağlam durmuyo. Başka bi model alacakken karar değiştirip bunu aldık bagaj sade arabayla doluyor.
Bilmiyorum aylosum ben onu tek tekerlekli istiyorumm burada bi yere baktim marka jonhson baby icinde pusetiyle birlikte 350 dio onu cift tekerlekli 2 yilda garanti verioo nasil sencee

Meltemim kuzum ben herkes face geldi saniyodum hic bakmamaya baslamistim ama burdaysak ben de varimmm :)
Ilk goz agrimiz burasi :)
Bende de baby 2go var.bastona en yakin modeli cokk memnunuz cokk hafif ve kullanisli

Bilmiyorum aylosum ben onu tek tekerlekli istiyorumm burada bi yere baktim marka jonhson baby icinde pusetiyle birlikte 350 dio onu cift tekerlekli 2 yilda garanti verioo nasil sencee
iyi bence canım ama önmli olan kullanışlı mı kolay taşınır mı,şimdi ben bunu küçükken kullancam sonradan hafif baston tip araba oluyo ya ondan alcam en güzeli vala ya

Meltemim kuzum ben herkes face geldi saniyodum hic bakmamaya baslamistim ama burdaysak ben de varimmm :)
Ilk goz agrimiz burasi :)
Bende de baby 2go var.bastona en yakin modeli cokk memnunuz cokk hafif ve kullanisli
Bana daa aynenn hafiff gerekli ilce merkez arasi gidip geliyorummm bi bakiyimmm ben face kullanmiomm kizlarrr bi baktimm kacmisss :) aaaa sayfa ilerlememis iyi hadi toplasalimm

Valla ilk basta korktum swift im dun dr soyledim cok sukur bisi demedi bu arada sende gorunmuon coktandirr bebis nasill
En ufak şeyde korkuyoruz zaten. İlk deneyimler nede olsa :)
İşe başladım ve buralara da döndüm. oğlum iyi çok şükür. dr değiştireceğim sanırım. Sinirimi bozdu.
3260 gr doğdu. İlk ay 1650 gr aldı. 2 ay 1000 gr aldı. 3 ay 600 gr aldı. Pazartesi doktordaydık işte 600 gr çok azmış öyle dedi.
3 aylık bebe 6500 kg daha ne olsun. Laktazim adlı damlayı kullan 15 gün sonra gel. Yine almadıysa idrar kan tahlili yapalım dedi. Deldirmek istemiyom çocuğumu.

Biii degistir cnm benim bebitom da kustugundan berii 600 gr almis 1 bucuk aydaa dr kg su duzelir dedii iyikii goturmusumm ins duzelir sende bi baska de gorun bencede

Biii degistir cnm benim bebitom da kustugundan berii 600 gr almis 1 bucuk aydaa dr kg su duzelir dedii iyikii goturmusumm ins duzelir sende bi baska de gorun bencede
Başından beri aynı dr götürdüm. Hep dedim şimdilik iyi ama hastalık vs geçirince anlaşılır diye. içime sinmeyen bir şeyler var sanki. Değiştireyim bakalım.

Başından beri aynı dr götürdüm. Hep dedim şimdilik iyi ama hastalık vs geçirince anlaşılır diye. içime sinmeyen bir şeyler var sanki. Değiştireyim bakalım.
Cnm ben askimi ilcedeki dr a goturdumm bisiyok olabilir dedi bi damla yazdi kusmama icinn eee baktim durmuo devlete gotureyim bide dedim o da en az 4 aylik bebegin icmesi gereken bi ilac yazmis onu da vermedim artikin annemlere merkeze geldim dogum yaptigim hastanede dr muz vardii adam hemen anladiii anlamiom bazii dr larr niye bastan atio insani hemen bi ilac ok yaa gerisii... degistir cnm ben dr umdan memnun kaldim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…