Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Herkesin derdi farklı. Bizimki de 1 saat uyumuyo ya. Babanın üstünde uyuyo belki ama bende cık. Alışıcaz da öyle uyumak isteyecek hep diye korkuyorum. Şu gaz olayı bitse de herkes rahat etse ya. Meltemin bitmiş bizimde biter mi dersin
Duvarlara fiskirsa umurumda degil walla:KK43:

Slm canolar
Kac gundur giremedim bebegim her emzirneden sonra bi kac defa kusuyodu dr u arafim hemen gelin defi dun gittik tahliller rontgen ultrason hepsini yapti ustine 23gunluk bebegimin 750 gr almis olmasina az msma baslayabiliriz dedi reflu teshisi koydu gaviscon yazdi gelfik eve.moralimiz cok bozuldu tabi.ilacin prospektusunu okuduk bebrkletde kullsnmayin yaziyo.bugun baska dr a gittik.sizi neden bu kadar paniklettiler bebeginiz gayet saglikli aldigi kilo normal sutun yetiyo ne mamasi kusmak kilo alimini durdurursa ilaci kullaniriz dedi.cokk rahatladik.diger dr a lanet ettim.boyle iste.25gun sonra gudicez kontrol ve kalca ultrasonu...boyle iste
Sizden nbrr??
. Bahar Dr sınır oldum bak canım bn 21 günlükten gittim Dr kzımm700 gr almıştı gayet ii kılo alımı anne sütüne devam dedi Dr . Kılısunu yetersşz görmesini anlamadım.. Iyı yaptın başla Dr gitmekle

Bu bebislerin babalarinda sesi çıkmıyor benm kız babasindayken hiç sesi çıkmıyordu babasının gittiği gece sabaha kadar uyumadi
Aynen canım benimkide hafta sonu çok ii pazar gecesi baba yok ya çıldırıyor kızlar babaya düşkün olurmuş

Herkesin derdi farklı. Bizimki de 1 saat uyumuyo ya. Babanın üstünde uyuyo belki ama bende cık. Alışıcaz da öyle uyumak isteyecek hep diye korkuyorum. Şu gaz olayı bitse de herkes rahat etse ya. Meltemin bitmiş bizimde biter mi dersin

Ayy bitsin lutfennnnn:KK43:

6 gundur okdr ikin ikin anca bezi lekeleniyo bakalm damlayi biraktm 1 2 gune duzelmezse doktorun yollari tastan
Anne sütü alan bebeklerde on gün normal diyorlar ama bizimkide yapmadı hala yağ icirdim makatina yağ ile masaj yaptim ama yine yok yine yok :KK43:

Ya kızlar goguslerım yumuşacık iki gundur dolmuyo sankı. Sıkınca süt geliyo ama. Süt olsn diye ne yersem etkı eder Nette araştryrm. Bıyerde yararlı olan şeyler baska sayfada zararlı dıyo şaşırdım ne yıyıp içicemiya

kzzlar napıoosunz..bana koltuk değneyi verdiler...bebeğime yardımsz fayda sağlayamoyorm..ağladğnda kalklp alamıyorum..biri getiriyor kucağıma... geçici bi durummuş ama 3 ay en erken diyorlar..tabi iyileşirse...çok üzülüyorum...bebeğinmin ilk günlerinin güzelliğinin tadını çıkaramadım...bgn minoş tawşanım 1 aylık oldu..allahım ona sağlık şifa versin...b en razıym kendiminkine:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

kzzlar napıoosunz..bana koltuk değneyi verdiler...bebeğime yardımsz fayda sağlayamoyorm..ağladğnda kalklp alamıyorum..biri getiriyor kucağıma... geçici bi durummuş ama 3 ay en erken diyorlar..tabi iyileşirse...çok üzülüyorum...bebeğinmin ilk günlerinin güzelliğinin tadını çıkaramadım...bgn minoş tawşanım 1 aylık oldu..allahım ona sağlık şifa versin...b en razıym kendiminkine:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:

Cnm gecmis olsun neyin var n oldu

Ya kızlar goguslerım yumuşacık iki gundur dolmuyo sankı. Sıkınca süt geliyo ama. Süt olsn diye ne yersem etkı eder Nette araştryrm. Bıyerde yararlı olan şeyler baska sayfada zararlı dıyo şaşırdım ne yıyıp içicemiya
Bol su cnm once. Sonra dereotu sebze yumurta yogurt. Rezene ic bol bol.

Anne sütü alan bebeklerde on gün normal diyorlar ama bizimkide yapmadı hala yağ icirdim makatina yağ ile masaj yaptim ama yine yok yine yok :KK43:
Bizim 7 gun oldu sasirdim walla ikinmaktan uyku uyuamiyo. 3 defa ben uyardimda bosaltti bagirsaklari. Uff atlatsak su donemi. Aksam 5 ten beri nobetteyiz:KK43:

Geçmiş olsun canım. Ne oldu sana ben anlayamadım:63::KK43:

X