Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Canm sütün varsa doyuyordur ama cok minik oldukları için çabuk yoruluyorlar emerken memeni bi çek süt varsa emzirmeye devam et mama verirsen bi daha emmeyebilir mama onlara kolay geliyor

Ay canm benm kız da öyle sancı çeker gibi ses çıkarıyor uyurken hiç rahat uykusu yok çok üzülüyorum ama geçecek nasıl olsa diye kendimi sakinlestiriyorum

Yaa bizim hep bağırsak gazı var ve evet bende öyle çıkarıyorum yavrum kıpkırmızı oluyo içim gidio çıkaramadıkça.

Benimkide oyle bazen gece inlemelerine uyaniyorum hemen alip o ikindigi zaman ittiriyorm pirt pirt yapiyo sipa. Rezene falan bol ic aylosum rahat olsn bebiste

Aynen kiz resmen demin agladi bende agliom aynii benim bebisde oyle gazini aliom yine yapioo

Benimkide gazlı birde uyandırmakta zorlanıyorum sarılıktan çok korkuyorum.bugünde 2 defa kustu.off ne zor işmiş bebiş bakmak.allahım şu sıkıntılı günler biran önce geçer. Rabbim evlatlarımızı korusun.o ağladıkça içim gidiyor

Mama niye veriyosun ki cnm sakin bebegim doymuyor diye mama verme. Kustuysa fazla yemistir. Seni emzik niyetine kullaniyodur.

Canım yapıyorum kızımda yapıyor öğrendi gibi sürekli oynatıyo bacakları çıkarıyor da gazını ama hala sancı çekio anlamadım gitti
İçiyorum halbuki. Emerken bile sesler geliyo karnından içim gidiyo puff

Sikmayin caninizi geccek. Karnini yakmayacak kdr sick bi havlu koyun oda rahatlatiyo. Her bebiste var gaz sorunu. Ben dogururken bebek kadar ikinmadim

Geçecek de oyy oyy 1 saattir kıvrandı yeni çıkarttı gaz ama hala huzursuz. Kucağımda uyuyo şimdi beşiğe koysam başlayacak kavranması. Kafamda deli sorular
Sikmayin caninizi geccek. Karnini yakmayacak kdr sick bi havlu koyun oda rahatlatiyo. Her bebiste var gaz sorunu. Ben dogururken bebek kadar ikinmadim

Amanda aman pirtci bebelerin annelerine selammm yogunluktan giremiyorum bende benimkide bezini acinca pirtliyo onun disinda duygunun dedigi gibi bacak hareketleri ile pirtliyoruz ya da geyirse rahatliyo sicak su torbasi ayagina koyuyorum iyi geliyo bebek kolikse care yok cekilecek sukurki deil kizimda cok cektim. Damlalar. Lagmanlar yaptim aylarca care yok hep cektik yani bosa para dokmeyin damlalara yinede oluyo karnini ovun yag ile soldan saga daire cizerek iki yanindan sıkarak baski yapin hee bi de yuzustu yatirin kontrollu sekilde karninin ustune yatinca rahatliyolar kafasi yorulsa koyar basini zaten ama gozunuzu ayrmadan

Ayy canım kolik falan olmasın naparım. Bizimki gazını çıkardı kucağımda uyudu beşinde devam ediyo şükür. ilerleyen zzamanlarda onları da deneyeceğiz galiba. Sıcak su iyi geliyorsa yapayım bende

Aa cidden ub da yok bi kac gundur. Dogurmus olsa yazardi buraya ama ya?
Bnce dogurdu o
Ayy canım kolik falan olmasın naparım. Bizimki gazını çıkardı kucağımda uyudu beşinde devam ediyo şükür. ilerleyen zzamanlarda onları da deneyeceğiz galiba. Sıcak su iyi geliyorsa yapayım bende
ins degildr ki olsa hic uyumazdi kucaga alisiyo gazli vbebeler :=)

Mama niye veriyosun ki cnm sakin bebegim doymuyor diye mama verme. Kustuysa fazla yemistir. Seni emzik niyetine kullaniyodur.
Cnm bende vermek istemiyorum. gogsumden sut akisi masallah guzel ama ki dun senin dedigin gibi yapaim dedim sagdim 25 mg cikti iki gogsumden kuvezde yattiginda kuzuma masallah gunluk 300 mg gonderiodum acaba emio die mi oyle az oldu kii bide surekli meme agzinda oldun istio sirtim fenaa ha bebisim icin herseye deger Rabbimize sukur. Maksadim ac kalmasin bide gozunde hala renk varr cnm sikilior ne zaman gecicek acaba yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…