Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Ayy bizimkide sakallı , hadi kirli sakalı tamam da bizimki baya militan gibi gezıyo :) yakışıyor belki ama uzun sakal sevmıyırum ... Bu arada resim cekılın kızlar benim hiç adam gibi resmim yoktu bıgun baya etrafta düğün resmi cekılen çiftler , bende koca göbekle cekıldım hep o mekanlarda ...
benimkide oyle anacim :=)) bizde simdik kizimla bici zamani balik kokusu gitsn diye

Sana da iyi aksamlar cabım . Ankara'da güneşli haftasonunu ii değerlendirdik bugun cok şükür .. Senin nasıldı
Evet hava çok güzeldi şansımıza bizde son zamanlarımızı iyi geçirelim dedik bol foto çekti benimki yeni makinasını denedi :KK70::KK48: buarada heryer hamile kaynıyordu anacım eskiden dikkat etmezdim şimdi kafamı nereye çevirsen bir göbüş görüyorum haha ben çok sevdim bu hamilelik olayını

Evet hava çok güzeldi şansımıza bizde son zamanlarımızı iyi geçirelim dedik bol foto çekti benimki yeni makinasını denedi :KK70::KK48: buarada heryer hamile kaynıyordu anacım eskiden dikkat etmezdim şimdi kafamı nereye çevirsen bir göbüş görüyorum haha ben çok sevdim bu hamilelik olayını
Ayy biz dikmen vadisindeydik hiç hsmıle yoktu . Her gecen benım göbeğe bakıyordu yaa bide bıgun deri ceket giydim tabi onu kapanmıyor :) eşim dıyo kadınlar hep göbeğine bakıyor

Ayy biz dikmen vadisindeydik hiç hsmıle yoktu . Her gecen benım göbeğe bakıyordu yaa bide bıgun deri ceket giydim tabi onu kapanmıyor :) eşim dıyo kadınlar hep göbeğine bakıyor
Bende sinir oluyorum ne güzel hamileyiz işte illaki göbüşe bakıyorlar nazar değecekler valla bizde mogana gittik çok kalabalıktı

Bende sinir oluyorum ne güzel hamileyiz işte illaki göbüşe bakıyorlar nazar değecekler valla bizde mogana gittik çok kalabalıktı
Mogan eymir mi csnım . Eymir Ankara'da en sevdiğim belkide tek sevdiğim yer ama hatta ortaya gidecektik saat geç olunca oraya gitmeyelim dedik ..

Ben bişiler yapmaya çalışıyordum .. Yarın kaldı bu hafta tamamlamam lazım paylaşırım basit genelde benimkiler fikir olur belki kızlar :) bende instagramdan çaldım fikirleri
olsun canım basiti mi var ne güzel uğraşıyonuzz yapıyonuzz:) paylaşda evet fikir olsun üşengeç bizlere:KK75:

Ben bişiler yapmaya çalışıyordum .. Yarın kaldı bu hafta tamamlamam lazım paylaşırım basit genelde benimkiler fikir olur belki kızlar :) bende instagramdan çaldım fikirleri
Olsun canım en azından bişeyler yapmaya çalışıyoruz.benimki sana dikiş makinası alıyım istersen diyor kafana göre bişeyler yaparsın diyor .hayatımda makina kullanmamış ben :KK51:o_O.:KK68:nette öle şeyler varki bu arada etiket için fikir istersen bir site buldum okadar çok örnek varki hem kendin beğendiğin etiketiñ üzerinde oynama yapabiliyorsun.

Napiyonuz kizlarr??
Yazamadim 2gundur dun gece cok gec donduk bugunde bi keyifsizim aglama krizine girdim.kasiklarim fena agriyo :KK43:

Ohh ne guzel gezmissiniz. Benimde montlar kapanmiyooo:KK43:

oyyy maşallah ona neler yapmışşş :KK36: aminn hiç ayrılmayın inşallah canımm

Ay ne güzel maşallah size rabbim kimseyi sevdiklerinden ayırmasın

Oyy ne guzelde dusunmuss. Masallah Allahm ayri koymasin

Maşallah canım benim ya annesine süpriz yaparmış.hayırlı evlat işte.ay bizde inşallah bu günleri yaşarız.

aminn cnm amin harikalar bayildimm
Çok tesekkur ederiz teyzoşlar:KK70: ee nasıl olmuş peki? Beğendiniz mi abişimizin yaptiği çikoşları:) ben çook güzel olmuş desem de bana inanmıyor pek... Utangaç delikanlım:):nazar:

Olsun canım en azından bişeyler yapmaya çalışıyoruz.benimki sana dikiş makinası alıyım istersen diyor kafana göre bişeyler yaparsın diyor .hayatımda makina kullanmamış ben :KK51:o_O.:KK68:nette öle şeyler varki bu arada etiket için fikir istersen bir site buldum okadar çok örnek varki hem kendin beğendiğin etiketiñ üzerinde oynama yapabiliyorsun.
Ayy bende elde dikiyorum bişiler . Hiç teknik bilmezdim bazı seyleri yaptığıma bende şaşırıyorum dogrusu
Napiyonuz kizlarr??
Yazamadim 2gundur dun gece cok gec donduk bugunde bi keyifsizim aglama krizine girdim.kasiklarim fena agriyo :KK43:
Aaaaa kızlar ne ağlaması yaa .. Bakın yapmayın. Beni düşünün hiç yakınımız yok aileden . Annem yanıma gelecekti dogum öncesi yeğenime bakıyorlar 2.5 yasında , ananesi de yeni ameliyat oldu o kadıncağız da toparlanamadı belden ameliyat oldu .. Kara kara düşünüyoz annem nasıl gelecek :KK43: kayınvalidem calışıyo , cok da severim ama insanın annesi rahatlığı olmaz belki annem gelemıycek aklıma geldikçe üzülüyorum ... Ama bunda da bi hayır vardır belki dıyorum
Ohh ne guzel gezmissiniz. Benimde montlar kapanmiyooo:KK43:
. Bende acıkcası resım cekılcek diye giydim azcık göbek görünsün fotoda ☺️ Neyseki bi montum vardı eskiden diğer zamanlar onun giyiyorum modeli göğüs altı , bol geliyor

X