Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Bende gazvomen im resmen patik de giyiorm sicakta tutuyom ama fenayimmmm cnm ya cAnn cektiyse hazir pakette al pisir nefsin korelt 10 dk da hazir ceviz de serp tarcinda ohh
Aynen canım ama ben hazırını sevmiom ya hatta çoğu yapanları da beğenmiyorum:KK12:illa annem yapacak veya onunkine benzeyecek sütlaç da aynı şekilde:KK76::kk77:

Hehhehehehehehe sal gitsindicen ama tam salcam kocis yanimda oluo vc gidiom kaciyo napam nereleree gidemmm aa hazirini bnde denedim guzel acil duurmlarda yenilir yani bndey apcamda

hehehhe aynı benn,bende kaçıom peşimden geliyo kızıyo yanımda yap diyee,millet yanımda yapıon diye kızar bizimki yapmıyom dye kızıyo hahha :KK70:

Bende gaz full saliim gitsin dimii :KK70: hazr asurede guzel denedim gercegini yapasm va halim yoookk komsular iki gndur getirriyolR saolsunlar
:KK55::KK76: evett orjinali kadar güzel olmasada ihtiyacı karşııyoo :kk77:

Simdi kizimla puzzle yapiyoruz monster high li bana yardm ediyo miinnak ellerle 160 parca bime gelmis cani sikilan varsa aln yapin gii :)
aboooo yapabiliyo mu annesi :KK68: ben hamişlikden önce 1000 parça bitirdim bi tane,2. duruyo hala diğerini çerçeveleyip öle geçecem ama ne zaman allah bilirr :KK48:

Aynen canım ama ben hazırını sevmiom ya hatta çoğu yapanları da beğenmiyorum:KK12:illa annem yapacak veya onunkine benzeyecek sütlaç da aynı şekilde:KK76::kk77:
Aslinda bende oleyim anneminkine yakin olanlar tercihim annemm ne guzelde yapar ahhh anacimmm
hehehhe aynı benn,bende kaçıom peşimden geliyo kızıyo yanımda yap diyee,millet yanımda yapıon diye kızar bizimki yapmıyom dye kızıyo hahha :KK70:

:KK55::KK76: evett orjinali kadar güzel olmasada ihtiyacı karşııyoo :kk77:
yapma yapma sen yinede hehehhehe benim kdr gazli yoktur ya bu aralar cok halsizimmya sizdede varmi

aboooo yapabiliyo mu annesi :KK68: ben hamişlikden önce 1000 parça bitirdim bi tane,2. duruyo hala diğerini çerçeveleyip öle geçecem ama ne zaman allah bilirr :KK48:
Aslinda ilk kez yapmasina ragmen ii sayilir zillosumm benimm ben o kdr agirim ki o da bio kdr aktif yetismeye calisiyorumm yoruluorumm cok simdi sizin yernizde olup uzanmak isterdm bol bol

Aslinda bende oleyim anneminkine yakin olanlar tercihim annemm ne guzelde yapar ahhh anacimmm
yapma yapma sen yinede hehehhehe benim kdr gazli yoktur ya bu aralar cok halsizimmya sizdede varmi
arada kaçıyo valaaaa gülüyo bende utanıyorum doğal olarak :oops::oops: valaa ben kaç gündür evi süpürcem hala erteliorum,hiçç evden bile çıkmak gelmiyo içimden :KK76: ama uyku falan durumu yok

Olmazmı şekerim yerimden kalkasım yok yemek bile yapamıyodum geçiştiriyodum dün kocişten lafı yeyince bugün yaptım artık:KK14:yürüyüş de yapamıyorum bikaç gündür üşengeçlikten ama yürümem lazım öffff:KK43:

Aslinda ilk kez yapmasina ragmen ii sayilir zillosumm benimm ben o kdr agirim ki o da bio kdr aktif yetismeye calisiyorumm yoruluorumm cok simdi sizin yernizde olup uzanmak isterdm bol bol
oyyy maşalah onaa :nazar: yaptıkça hızlanır :KK49:ayy demi valaa hee buraya da yetişiyon hamişlik evde çocuk, seni de tebrik etmek lazımm :KK9::KK9:

oyyy maşalah onaa :nazar: yaptıkça hızlanır :KK49:ayy demi valaa hee buraya da yetişiyon hamişlik evde çocuk, seni de tebrik etmek lazımm :KK9::KK9:
Canim biiri bni tebrik ettiii olleyy motive oldum gi :KK19: Bi de bebek olunca da yetiscem size ins yine asure yedim aghhhh midemmm :mad: Yaniy s.o.s :KK31:

Olmazmı şekerim yerimden kalkasım yok yemek bile yapamıyodum geçiştiriyodum dün kocişten lafı yeyince bugün yaptım artık:KK14:yürüyüş de yapamıyorum bikaç gündür üşengeçlikten ama yürümem lazım öffff:KK43:
Ya benimkide aradi ne yemek var diye biz hazir manti yedik dedim ben yemem dedidun bitti yemekler napiim hergunde agir yemek olmu ki bugunde pizza yiiyiversin aaa yarinn artik popisi kaldirip icli kofte yapicam dr donusu sole bi hafta hergun haslar yer

Diger aralk annelerindeni kadinauzuldum ya kocasi manti istemisnkizcagiz acmis hamuru icini doldururkensoyledigi saatten bi saat erken gelmis adam hala hazir deilmi butun gun ne yaptin evde diye kadina cikismis ddaha oglen bi de yani sora adam sucuklu yumurta kirmisyemis afedersiniz ama adami bogasim geldi kizda yazmiski zatenesimi tekmelemek istiorum adama bak ulan b halde biz bisey yamak istemioruz o manti actirio bende icli kofte yapcam ama nazimi da yaparim valla bi saat masaj yaptircammsirtima hehhe

:rolleyes::rolleyes: herhalde yani,zaten bebiş olunca yetişirsen bi plaket vermek lazımm :KK66: yananı görür allahhh :KK4:
Beni gorsengorse bacim anca gaviskon gorur ben belami kendim aradim ahhh ahhh valla bazen cook tertipliimbazende koyuveriyorumb genclikte cok titiz olup yaslaninca cöp eve donenler var ya onun gibi ayni bugun evi supurmedim soktayim hherun yapardim

Diger aralk annelerindeni kadinauzuldum ya kocasi manti istemisnkizcagiz acmis hamuru icini doldururkensoyledigi saatten bi saat erken gelmis adam hala hazir deilmi butun gun ne yaptin evde diye kadina cikismis ddaha oglen bi de yani sora adam sucuklu yumurta kirmisyemis afedersiniz ama adami bogasim geldi kizda yazmiski zatenesimi tekmelemek istiorum adama bak ulan b halde biz bisey yamak istemioruz o manti actirio bende icli kofte yapcam ama nazimi da yaparim valla bi saat masaj yaptircammsirtima hehhe
ayyy okumuştumm,aynen bende tekmelemek istedimm,allah razı olsun bu halinle nelerle uğraşıyosun demesi gerek beyefendi erken gelip yetiştirememesindenn içleniyo :KK62:

Beni gorsengorse bacim anca gaviskon gorur ben belami kendim aradim ahhh ahhh valla bazen cook tertipliimbazende koyuveriyorumb genclikte cok titiz olup yaslaninca cöp eve donenler var ya onun gibi ayni bugun evi supurmedim soktayim hherun yapardim
amannnn bırak yaaa ne süpürmesiii:KK70:otur yat dinlenn

abowww kızlar yemek konusup durmayın canım istiyor bak :KK43: bu arada asure ayı gelince huzunleniyorum yaa bu yaban yerlerde asure getirenemız yok ki herkesın asuresini de yıemıyorum . gecen sene dr.ortker almıstım birazda içini süslemiştim nefsimi köreltmişti baya burada yazıldıgını gorunce yarın alıp yapmak farz oldu

abowww kızlar yemek konusup durmayın canım istiyor bak :KK43: bu arada asure ayı gelince huzunleniyorum yaa bu yaban yerlerde asure getirenemız yok ki herkesın asuresini de yıemıyorum . gecen sene dr.ortker almıstım birazda içini süslemiştim nefsimi köreltmişti baya burada yazıldıgını gorunce yarın alıp yapmak farz oldu
Kiyamammya desemeseydim keske bu hamilelik pis bogaz etti beni cöpcu baligi gibiyim yemedigim seyleri yer oldum bnde kimseden yemezdim neoduysa kmsularin tepsisine saldircam veriiin diye hehhehehe :KK70:

Ah aylosm ah icim rahat etse keske suan coraplari top yapip atasim var hehehhe icimdeki sesi dinlememeye calisiom iki cocuk anasi olcam hala muzurluk pesindeyim
hahahhaa :KK70: tabiii dinleme canımm,ben içimdeki sesi dinlesem çantamı dahi hazırlamıcamm,ama hazırlamam lazım :rolleyes:

Kizlaaar bebisimin havlusu :)

Eklentiler

• R.jpg
    R.jpg
    194,4 KB · Görüntüleme: 46
X