Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Yaa telden nasıl yazıyorsunuz deli olicim im im yazılmıo en iyisi uyuyayım zaten kocam horulduyo hep sinir oldum
Yaaa evet ben De sinir oldumm abuk subuk şeyler yaziyor smileyler falan da cikmiyor doğru düzgün
Hadi canimm sanaa Allah rahatlik versin iyi gecelerr bol tepikli bebisli güzel rüyalarla dolu bir gece ve uyku dilerim sutunu icmeyii unutmaa

Benim prensesimin de kardesiyle konuşmak hoşuna gidiyor o kadar hareketlerini yakalamak istiyor ama tutturamiyor bir de az hareket edince işi iş yani...
Ne guzel bi duyguymus dimi kizimda askimm askim diye bagiriy krnima suan ayagiyla seviyo karnimi ins kiskanmazlar fazla soluna yat duygu dogru soyluyor yoruluyorsnn belliki sen sallandikca o da uyuyo uzan bol bol

Ne guzel bi duyguymus dimi kizimda askimm askim diye bagiriy krnima suan ayagiyla seviyo karnimi ins kiskanmazlar fazla soluna yat duygu dogru soyluyor yoruluyorsnn belliki sen sallandikca o da uyuyo uzan bol bol
Ayy inşallah canim ama benim kizim da isine gelince seviyor yani var kiskanclik aslında biraz kizinca ona dil cikariyor sevince konusuyor bir değişik
Kuzum soluma da yatamiyorum ki olmuyor zaten bi o yana bi bu yana donup duruyorum kaplumbağa gibi..

Ah bu annelik ne zormus benim kizda bazen anneme tekme atma diye bi sinirlenio ona y orgunum diyemiorum hemen kardesine kiziyo Allah bizi onalara onlari bize bagislasin dun esimde duygusaldi cok kizim esime watsapptan ;Baba gelirken supriz ymurta al tammmi baska bsey istemem hemde sabah kahvaltmdan sonra yicem seni seviyorm diye sesli msj atmis esimde gece geldi acmis msji dinliyo hem goznden yas geldi hem karnimi sevio noluo bu adama dedim bnden beter duygusal olmus bign ölursem onlara nasil bi babayim anlat olurmu dedi bsladik aglamaya na oluyosa offf

Kizlar bir de dun deprem olmuştu var mi haberi olan hisseden falan?

Adapazarinda olmus ben hissetmedim istanbula yakin aslinda ama 4,5 olmus Allah koru yarabbiiim

Oyy kiyamamm... Suss kizz ağlatma benii... Evet annelik çok zor ama bir o kadar da değecek bir seyy... Ben de ben olursem kuzularima kim bakacak diye düşünüyorum

Son düzenleme:
Adapazarinda olmus ben hissetmedim istanbula yakin aslinda ama 4,5 olmus Allah koru yarabbiiim
Evet canim ben hissetmedim ama oğluşum hissetti... O koltukta otururken biraz hissetmiş avize falan sallandi dedi prensin... Aminn Rabbim beterinden korusun...

İyii gecelerr kızlarr been kaççarr
Bu gece de sütler benden bu sefer de ben söyliyim

Geçmiş olsun öncelikle çok şükür bu haftaları gördük Allah pipililerini sana bagislasin :) bilirubin mi yüksek olan değer bendede genelde yüksek çıkıyor ama cok fazla değil sınırın biraz üstünde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…