Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Benim koçişde gereksiz diyor bebişi iyi beslede kilo sarkma önemli değil diyor.nasıl gircen diyor O daracık şeyin içine.:KK51::oops::oops: Ama mecburuz takmaya.
bakalım ben daha kocişe sölemedim korse işini,ne tepki verecek acepp,kesin tak tak sarkmasın der :KK70: dar mar girecez,deseydin o bebek nasıl çıkacaksa o daracık yerden korsede öle olacak hahhaha :KK70:

Kizlar selam cose diye bi kozmetikcide nivea nin 750 ml sampuanii 10 liralik alisveris yapinca 9.bucuk lira ya geliyo size yakin varsa kacirmayin gratis gibi b magaza
Kiz ben gecen gratisten 500 ml lik jhansons babynin sampuan banyo jeli yag paketini 20 tlye aldim :KK70:

Dogumdan hemen sonra takmak icin kilonda olani al cok dar alirsan nefes alamazsin icinde takamazsinda. Sonra rahmin indikce kg verdikce kucultursun bedenini cnm. Sarkmayalimda. Yazin bebislerimizle havuza giricez :KK70:
Çalışanda tam tersini söledi doğumdan sonra ağırlık azalcak dedi korsenin tam toparlaması için küçük alın dedi.senin kardeşinin doğumda kaç kilosu gitti ortalama.

bakalım ben daha kocişe sölemedim korse işini,ne tepki verecek acepp,kesin tak tak sarkmasın der :KK70: dar mar girecez,deseydin o bebek nasıl çıkacaksa o daracık yerden korsede öle olacak hahhaha :KK70:

Benimki şuan bebişin derdinde anacım çokda takmaz öle şeyleri sağlık onun için daha önemli ama ben dayananam doğumdan sonra 6 ay veriyorum kendşie kilolar gidecek allahın izniyle koşu bandı almayı düşünüyorum zaten bebişle koşarız:KK70:

Benimki şuan bebişin derdinde anacım çokda takmaz öle şeyleri sağlık onun için daha önemli ama ben dayananam doğumdan sonra 6 ay veriyorum kendşie kilolar gidecek allahın izniyle koşu bandı almayı düşünüyorum zaten bebişle koşarız:KK70:
hahahha he valaa koşun durunn.başlarda kilo almacın demi çok diyordu,sonradan kilo almadıkça neden kilo almıyon derdine düştü,tabi içerde bebiş var yaa o beslensin diye kilo almamı istedi resmenn :rolleyes: ayyyy ben bebişle ilgilenmekden kilo verebilecem mi acepp

Amann kizlarr kilo derdini bosverinn en son derdimiz olsun kiloo... Nasil olsa verilecek :KK70::KK70: gerçi bu durumda kilonun benim için pek bir önemi kalmiyor ben önce bir canimi kurtarayim daa...

Geriye donup okuyamadim yorgunluktan pazara gittim wonderkids in bebek kiyaflerini aldim hepsi markaydi ve parca 5 10 tl degisiyodu nerdeyse bi ton sey aldim a101 e halim kalmadi hatunlar

Bugün babymalle ve ebebeke gittik arabaya pusete birde mobilya kısmına bakalım diye .bu arada babbymall ile özelcanlar aynı kişininmiş sitelerdede yerleri varmış babbymalde bir tane beğendim fakat odaya biraz büyük kaçtı.siteler gidemedik geç oldu diye yarın sabahtan çıkıp bakcaz.perde ve uyku seti nevresim takımını belirledik taçtan alcam dikimevinde evimin tüm perdelerini yapan yer .araba ve pusette netleşti yarın gidip onuda alcaz .Anlıycan yarın netleşir gibi sitelere bakıldıktan sonra
Bende odayı babymallde aldım cok uyguna geldi . Umarım istediğiniz gibi bulursunuz . Mağazalarda guzel görünüyor ama tabiki odaya gore almalı. Kolay gelsin

Geriye donup okuyamadim yorgunluktan pazara gittim wonderkids in bebek kiyaflerini aldim hepsi markaydi ve parca 5 10 tl degisiyodu nerdeyse bi ton sey aldim a101 e halim kalmadi hatunlar
Güle güle kullanin canimm e olacak o kadar kolay mi bebis alisverisi yapmak:-)

Çalışanda tam tersini söledi doğumdan sonra ağırlık azalcak dedi korsenin tam toparlaması için küçük alın dedi.senin kardeşinin doğumda kaç kilosu gitti ortalama.
Dogumdan sonra bakmadida 15 gun sonra 10 gitmis. Ama cok odem vardi onda balondu heryeri

hahahha he valaa koşun durunn.başlarda kilo almacın demi çok diyordu,sonradan kilo almadıkça neden kilo almıyon derdine düştü,tabi içerde bebiş var yaa o beslensin diye kilo almamı istedi resmenn :rolleyes: ayyyy ben bebişle ilgilenmekden kilo verebilecem mi acepp
Evt aynen öle canım vercez canım doğumda zaten enaz 6 kilo gider diyorum .sonrasısda bize kaldı ağzımızı tutup gereksiz beslenmezsek veririz bence

X