Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Selam bacim

Ay bebek arabalarinda kararsiz kaldik bakalim. Gidip bakmam lazim benim. Bebek kucagimdayken tek elle katlanabiliyormu hafifmi bagaja sigarmi falan

Keciboynuzunu ablam astim.olan yigenime yedirirdi ise yaramaz falan derdim de bazen dogal olaclar daha ise yariyor. Allah hastaligi veriyorsa tedavisinide sunmus bize
ayyy çok şekerr bebişin yatağı güle güle yatar inşallahh anommm astım mı yeğeninn aynen doğalın herşeyi daha çok işe yarıyo vallahi

ayyy çok şekerr bebişin yatağı güle güle yatar inşallahh anommm astım mı yeğeninn aynen doğalın herşeyi daha çok işe yarıyo vallahi
Ablamin kizi cnm ilk yigenim. Ailevi irsi bizde ciger problemi maalesef tabi hamileykende sigara icilmesi tetikledi. o yuzden oglumu sporcu yapcam

ben de aralık annesi olacağım.bebeğimin ağırlığı 1900 40 cm uzunluğu.her şey iyi gidiyor 10 kilo aldım sanırım çok oldu asıl sorunum göbek fıtığı.merak ediyorum bu durumda olan var mı?-

Hayirli olsun cnm Allah sagligiyla kucagjna almayi nasip etsin. Bu konu hakkinda bi bilgim yok. Ama olan arkadaslar eminim yazacaklardir. Doktorun bilgi vermedi mi?

Selam bacim

Ay bebek arabalarinda kararsiz kaldik bakalim. Gidip bakmam lazim benim. Bebek kucagimdayken tek elle katlanabiliyormu hafifmi bagaja sigarmi falan

ben baktım araştırdım baya bir ama tek elle katlanan hemen hemen hiçç yok bütün markalara iyisinden kötüsüne baktım sadece bir tane begenmiştim oda suny babynındı onlarada bakmanızı tavsiye edderim hemen fiyat olarak uygun hemde çeişt çok fazla.Bende mobilya beşik mi park yatak mı alsam karar veremedim araç koltuğuyla sallanan birşey var onun adını bilmiyorum bebekken heryere taşımak için ondan aldım bilemedim... dolap yaptırdım bir tane mobilya daha iyi olur diye düşünüyorum park yatak hafif baya karışığım yaniii :S :S

Maşallah kaç haftalıksınız Benımde göbek deliğim çok acıyor acaba fıtık mı diye düşünmüştüm doktor normal dedi Sende ne gibi belirtiler oldu

O dedigin ana kucagi oluyo cnm ev tipi. Ablamda kiz kardesimde onun icin elim ayagim oldu demislerdi. Walla ben bebek odasi almadim 3 sene kullanacagi sey icin okdr para bayilmaya gerek yok. Biraz daha toplasin kendi odasini yaparim genc odasi tarzi baya kullanir. Zaten her turlu yanimda yaticak simdi.

Maşallah kaç haftalıksınız Benımde göbek deliğim çok acıyor acaba fıtık mı diye düşünmüştüm doktor normal dedi Sende ne gibi belirtiler oldu
teşekkür ederim.30 haftalığım göbek deliğimde acı oluyordu bir de bana hafif morluk var gibi geliyordu.aklıma hiç fıtık gelmemişti doktoruma söyledim doktorum olabilir dedi sezeryanla doğum yaptırırız dedi.bağırsak gaz sorunları göbek fıtığı yapabilir dedi.şu an kesin değil doğum şekli ama sezeryan olur büyürse dedi.bebek için bir tehlike yok.ama ben hep normal doğum istiyordum.hiçbiryerde de bulamadım bunu yaşayan sonrasında amleiyat olan vs. bir de buraya yazayım dedim.

doğru benimde yanımda yatacak,park yatak ve mobilya beşiği 7 yaşına kadar kullanabiliyormuş zaten dolabını satın almadım ben dedesi torununa hediye yaptırıyor :) benim bebeğimin eşyalarını koyacağım bir yer olmadığı için mecbur kaldım bir tane bazam var onuda dolabın olduğu odaya alacağım eşim işteyken yalnız kalıyorum o odada sıcak oluyor allah izin verirse bebişimle orda zaman geçiririz diye düşündüm :) hastane çıkışı aldınız mı ?

Çok geçmiş olsun Sezaryanda olsa önemli olan bebeğin ve senin sağlığın Benim ilk doğumum normal oldu şimdi ikizlerime hamileyim doktor baştan beri sezaryan diyor Bebekler açısından riskliymiş Önemli olan sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmeleri

Biz 1 takim almistik bodrumda tatildeyken. Baskada almadim zaten cogu kiyafeti hep takim seklinde. Hastanede once normal kiyafetlerini giydiririm. Sonra cikarken takimi giydiririm. Aman cok takmiyorum sagligiyla gelsinde

Yeni gelen arkadaslarima selam Allah hayrli vakitte hayirli dogum nasib etsin cumlemize tunaydin canlarim kuzenmi yolculadim dilekcm portbebe chicconun ayri almistim bu araba koltuguda oluyo alti sert kemerli fln yatak gibi bile kullan iki ay agir biraz uyuzum ub cim duygucum aklma gen gelmeyen dilekcm abc cim keatrineanne cim dogrumu yazdim bilmiorm meltem yok bu ara nerde susayacm herjese selammmm

selam şekerimmm

Canım merak ettım aldığın chicco num resmini atman Yada modelini söylemen mümkün mü

selam canım

Biz 1 takim almistik bodrumda tatildeyken. Baskada almadim zaten cogu kiyafeti hep takim seklinde. Hastanede once normal kiyafetlerini giydiririm. Sonra cikarken takimi giydiririm. Aman cok takmiyorum sagligiyla gelsinde

doğruu ilk bebeğiniz mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…