Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Gunaydın guzel hamişler :) ohh Ankara'nın kuru soğuğundan sonra Denizli'nin güneşli sıcak havası bi guzel geldi ki :) ev ahalisi kurban kesmeye gitti bdni evde kaldım .. Hepinizin bayramı mubarek olsun Allah kabul etsin inşallah kurbanlarınızı , dualarınızı .. Iyi bayramlaf

günaydın şekerimmm benimde eşim gitti tek takılıyorumm,ohhh sıcak sıcak d vitamini al dışarı çıkda sana da iyi bayramlarr

Herkezin bayrami mubarek olsun guzel anneler.. Seneye bebislerimizle beraber olucaz bu aylarda insallah... Fazla et yemeyin

Herkezin bayrami mubarek olsun guzel anneler.. Seneye bebislerimizle beraber olucaz bu aylarda insallah... Fazla et yemeyin
sağol annecikk ayy evet yaa ciciler alıp giydircez inşallahh oyyyy hayal etmesi bile o kadar güzel kii niye kız fazla et ne yapar

sağol annecikk ayy evet yaa ciciler alıp giydircez inşallahh oyyyy hayal etmesi bile o kadar güzel kii niye kız fazla et ne yapar
Kolestrol Kirmizi et vucuttan 72 saate falan atiliyor. Beyaz et kadar faydali degil. Kahvaltida da yememeye ozen gosterin
Bak bak benim tosunuma bak nasilda yakisikli olmus

Eklentiler

• IMG-20141004-WA0003.jpg
    544,9 KB · Görüntüleme: 70
Kolestrol Kirmizi et vucuttan 72 saate falan atiliyor. Beyaz et kadar faydali degil. Kahvaltida da yememeye ozen gosterin
tamam canımm sağol bilgilerin içinnn allahımmmm o neeeee yaa bak sen paylaştıkça günler hemen geçsinde doğurayım diye can atıyorum yaaa maşallahh çok yakışıklı çokkk, bayram şekerii bu,o ayakkabıları da yerim bennn

Hangi ayaga giydiyse onlari sipa
Sorma canim ya kokladikca benim dogurasim geliyo
Neyse bizede az kaldi az

Maşallah yaa senin yerınde olsam bende daha da heyecanlı olurdum sanırım bu güzelliği gorunce , koklayınca

Maşallah yaa senin yerınde olsam bende daha da heyecanlı olurdum sanırım bu güzelliği gorunce , koklayınca
Teyze oldugum halde inanilmaz bi duygu. Kendi evladim olunca dusunemiyorum nasil bir aşk olacak...

Denizli nasil kiz? Ankarayi birakip gittin Tadini cikar canim tatilin.

Kizlarrt napiyonuzz??kimseler yokk memlekete gidemeyince evde oturuyoz boleee...kocis de kurban kesmeye gitti..of poff

Kizlarrt napiyonuzz??kimseler yokk memlekete gidemeyince evde oturuyoz boleee...kocis de kurban kesmeye gitti..of poff
napalım canımm,benim eşim etleri getirdi,böldü koyduk beraber poşete,ohh rahatladım ya nasıl olacak diye kafama takıp duruyordum ,bende evde pinekliyorum bugün yarın gezicem heryerii,en sondaa anneme gidicem kalıcam bi kaç günn

Bende evdeyim canım merak etme yanlız değilsin bende yanlızım cünkü esim istanbulda. Aksama kardesıme geceyimde bebek seveyim bari

Herkese iyi bayramlar. Bende bu bayram evimdeyim bayram mı seyran mı anlamıyorum kocam da yok askere gitti 2 hafta önce annemle başbaşa kaldık sıkıntıdan patlıyoruz yaaa

uyuzcan nasılsın ben çok giremiyorum ama okuyorum sürekli çok üşengecim ondan heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…