Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

evet böle gidersen fazla çatlaa olmaz sende aynen yaa göğüsümün az aşağısından dokununca anlıyorum ta oralardaa
Kiz orda hissediyorum bazen tekmesini yanlarda falan. 5 aylik dogan bebekler var youtubede onlara bakiyorum icimdeki bu kdr buyukmu ya diye sasirmamak elde degil

Kiz orda hissediyorum bazen tekmesini yanlarda falan. 5 aylik dogan bebekler var youtubede onlara bakiyorum icimdeki bu kdr buyukmu ya diye sasirmamak elde degil
demi görüntüde öle görünmüyo ama doğan bebeklere bakınca insan bu kadar bebek var mı içimde diye düşünüyo

Tesekkurlerrr 4.140 kg dogdu bebisimiz sezeryanla. Bi cirkinn bi cirkinnn. Ben bakamam tek basima bu kdr kucuk biseye yaaa

Ay maaşallahh cnm darısı basımıza 4 kılo super ya Bakarsın bakarsın başa gelen cekılıyo ben kızımı kucagıma aldıgımda 23 yasıma yenı gırmıstım bakk buyudu 4 yasında ablası

bende alıcam valaa bulabilirsem,kaç beden aldın ya ben kararsız kaldım,40 tam oluyo karnıma 42 şimdi bol gelir ama ilerde daha rahat olur,ne yapcam bilemedim
38 aldım canm 2-3 aydır kullaniyorum alirken denersin öyle alirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…