Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

kızlar bişi sorcam.. dün sağlık ocağına gittim ebem emzirmeyi düşünüyorsan zeytinyağı ile göğüs uçlarına yukarı aşağı olacak şekilde masaj yap dedi. ama başka bi yerde okudum göğüslerin ucuyla oynamak doğumu tetiklermiş.. bir bilginiz var mı?
göğüs ucum yok benim o yüzden...
evet canımmm bende okudum onu göğüs ucu direk orayla alakalıymış,uyarmak erken soğuma neden olabiliyomuş,ben hiç dokunmyorum.

Benim kiz kardesimde de seker cikmisti. Nobetci baska bi doktor diyetisyene yonlendirdi. Seker olcme aleti falan filan verdiler evde kendisi aclik tokluk bakiyordu. 10 gun sonra kendi doktoruna gitti neden diyetisyene gittinki kendin dikkat etsen yeterliydi dedi diyeti biraktirdi
Ben de dikkat ediyorum ama yine de bi korku var bebeğime bişey olur mu diye

kızlar bişi sorcam.. dün sağlık ocağına gittim ebem emzirmeyi düşünüyorsan zeytinyağı ile göğüs uçlarına yukarı aşağı olacak şekilde masaj yap dedi. ama başka bi yerde okudum göğüslerin ucuyla oynamak doğumu tetiklermiş.. bir bilginiz var mı?
göğüs ucum yok benim o yüzden...
Ben arada bi zeytinyağı sürüyorum ama masaj yapmıyorum. Sürmesem çatlıcak kaşınıyo zaten daha beter oynuyorum zeytinyağı rahatlatıyo

Kizlar nasilsinizz gunaydin hepinize.yaa ben hic uyuyamiyorum.karnim cok agriyo geceleri bide diyaframa baski da basladi.cok daa hareket ediyoo.her sabah uykusuz uykusuz gidiyom okula.simdisen basladi.siz ne durumdasiniz?
Geçmiş olsun canm benmde iki gündür kasiklarimda hafif agrilar var dr a gittiim bugun ağrım var diye nst ye bagladilar sancim çıktı yatırmak istediler önce yattim ama beni doğum sancısı ceken 20 kadının içine aldılar ameliyat onlugu giymemi söylediler korktum imza atıp çıktım hastaneden
Bu sancılar erken doğum habercisi olabilirmiş Allah korusun yaa daha çok minikler :KK43:

Geçmiş olsun canm benmde iki gündür kasiklarimda hafif agrilar var dr a gittiim bugun ağrım var diye nst ye bagladilar sancim çıktı yatırmak istediler önce yattim ama beni doğum sancısı ceken 20 kadının içine aldılar ameliyat onlugu giymemi söylediler korktum imza atıp çıktım hastaneden
Bu sancılar erken doğum habercisi olabilirmiş Allah korusun yaa daha çok minikler :KK43:
Geçmiş olsun inşallah erken doğum değildir başka bi yere Git istersen hala devam ediyo mu sancıların

Ayy ne diyosun canim yaa.cok gecmid olsun.korktum bak.zaren dun aksam bi sagdan bi soldan bibelden girfi.grluyo sandim.ama cok keskindi agrilar.ben dedim asla normal yapamam.simdiki sancilara dayanmak bile zor...off...bu arada o nts nasil bisey??

geçmiş olsun canımm,umarımm öle bişi değildir,allahım bebişlerimizi korusun

Aaaa sancin varsa neden ciktinki. O sanciyi serumla igneyle falan bebisin erken dogmasini geciktirirlerdi cnm ya hay Allah. Insallah sabirsiz cikmaz bebisimiz:KK43:

Aaaa sancin varsa neden ciktinki. O sanciyi serumla igneyle falan bebisin erken dogmasini geciktirirlerdi cnm ya hay Allah. Insallah sabirsiz cikmaz bebisimiz:KK43:
Ay inşallah canmda orada kadinlar doğum sancısı çekiyordu psikolojim bozuldu sancim yok diye çıktım dua edinde olmasın daha ben hazır degilim :KK43:

Ay inşallah canmda orada kadinlar doğum sancısı çekiyordu psikolojim bozuldu sancim yok diye çıktım dua edinde olmasın daha ben hazır degilim :KK43:
Insallah Allahin izniyle birseycik olmazda yine kontrol altinda kalsaydin yine. Ne olur ne olmaz. Kardesimin son haftasi oda sancim yok diyo ama nts de cikiyor.

Ayy ne diyosun canim yaa.cok gecmid olsun.korktum bak.zaren dun aksam bi sagdan bi soldan bibelden girfi.grluyo sandim.ama cok keskindi agrilar.ben dedim asla normal yapamam.simdiki sancilara dayanmak bile zor...off...bu arada o nts nasil bisey??
Allahim sifa versin sancilarimizi dindirsin bebislerimizi zamaninda versin kucagimiza inşallah
Bence ağrıların devam ediyorsa git hastaneye benm ağrım geçtiği için çıktım hastaneden
Nst bi kemer bagliyorlar karnına ağrını olcuyor o kadar

Insallah Allahin izniyle birseycik olmazda yine kontrol altinda kalsaydin yine. Ne olur ne olmaz. Kardesimin son haftasi oda sancim yok diyo ama nts de cikiyor.
Haklısın aslında kalmam gerekiyordu ama evim hastaneye yakın bişey olursa ağrım artarsa giderim diye düşündüm

Haklısın aslında kalmam gerekiyordu ama evim hastaneye yakın bişey olursa ağrım artarsa giderim diye düşündüm
Agrini bekleme bence her sanciyi hissetmezsin. En azindan orda ciger gelistirici yada dogumu geciktirici igneyle geciktirebilirler. Evde kalman durumunu daha kotu yapabilir. Bak simdi benim icim rahat etmedi. Hay Allah...:KK43:

Ağrım devam etmiyor ama dr sen hissetmiyorsun ağrın var diyor
Magnezyum icmen soyledimi dr bnd nst girm dun gece sancm cikmad am bebgmn nabz dusmst korktk eksik yazyorum cnki tabletim bozuk bebegim tersmis gobek kordonu baski yapmis kizlar dr a sık gidin artik emi bi sorun olmasin

X