Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

İnşş cnm. Bızdede vardı ev alırken sattık. Yeni yeni duzelttık durumları alıcaz inş

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

hadi bakalım inşallahh :KK52: bizde satıp başka almayı düşünüyoz ama bakalım...bebiş gelecek durumlar sıkışabilir :KK35:

Yok cnm ben hayatmda abiye olmadgı surece uzun elbise gymedim. Genelde kısa gıyerdım. E calıştgm yer hep erkek. Eşimde oyuzden hayatta izin vermiyo. Elbise gorunce bakmadan çekiştırıyo beni onlara bakmak yok diye😃hehe.

Ahaha baya hevesini kırıyormuş ya kıyamam :)

Ahaha baya hevesini kırıyormuş ya kıyamam :)

Hiç sorma hemen dıkkatımı dahıtıyo aa bak şurdads guzel seyler varmış dıye anında başka yere yonlendırıyo beni. 😃😃oda saat hastasıdır. Bende ona saat gordgm zamn aynısını yapıyorum. En azından anlıyodur beni

Kızlar ya benim göbeğimin alt tarafında ağrılar oluyor dünden beri korkuyorum ya nie böyle oluo ki

O zaman panik yapmadan bi dr a git bence bişey yoktur inşallah da bebişini görünce rahatlarsin hem :)

Bugün pazar canım yaaa Rabbimiz yardım eylesinn ins bize. Ya bi de şimdi gitsem ebe var olur mu ki ebe anlar mi sizce

Kızlar ben kendime teşhis koydum ben çok korkuyorum ve herşeye ağlıyorum bebeğime bisey olcak die aklıma öyle kötü şeyler geliyor ki sanki dünya başıma yıkılacak gibi.özellikle öğle akşam arası bi bebek görüyorum acaba benimki de doğarmi bende severmiyim yavrumu diyorum. öğleden beri agrim vardı ve ben bunu düşüne düşüne üstüme artırdım bebeğimi düşünürken zarar veriyorum şimdide ayaklarımı kanepeye uzattim bende yerde yatıyorum öyle yap dediler yavrum içimde atıyor ve ben mutlu olamıyorum korkudan bi psikolog a gitmeliyim dimi yoksa bu korkular beni daha da korkutacak eşimi de korkutuyorum cevremdekileride karnımdaki masum yavruyu da bunu biliyorum ama bile bile yine aynı korkular ağlamak istemiyorum korkmak istemiyorum ama elimde değil lanet olası şeytan saçma sapan düşünceler veriyor aklıma Rabbimize sığınıyorum güzel günler sunsun önümüze ins

Kızlar ben kendime teşhis koydum ben çok korkuyorum ve herşeye ağlıyorum bebeğime bisey olcak die aklıma öyle kötü şeyler geliyor ki sanki dünya başıma yıkılacak gibi.özellikle öğle akşam arası bi bebek görüyorum acaba benimki de doğarmi bende severmiyim yavrumu diyorum. öğleden beri agrim vardı ve ben bunu düşüne düşüne üstüme artırdım bebeğimi düşünürken zarar veriyorum şimdide ayaklarımı kanepeye uzattim bende yerde yatıyorum öyle yap dediler yavrum içimde atıyor ve ben mutlu olamıyorum korkudan bi psikolog a gitmeliyim dimi yoksa bu korkular beni daha da korkutacak eşimi de korkutuyorum cevremdekileride karnımdaki masum yavruyu da bunu biliyorum ama bile bile yine aynı korkular ağlamak istemiyorum korkmak istemiyorum ama elimde değil lanet olası şeytan saçma sapan düşünceler veriyor aklıma Rabbimize sığınıyorum güzel günler sunsun önümüze ins

canım benimm bak anlamışsın sen ne kadar kötü olursan düşünürsen bebiş de öle oluyo...aklına geldikçe iyi şeyler düşünmeye bak,ama gerçekten işin içinden çıkamıyorum iyi şeyler düşünemiyorum dersen psikolojik destek almak faydalı olabilir...allahım korusun inşallah hepimizi,ağrım var geçmiyo demişsin,kötü şeylere yorma ama doktora da gitmeyi ihmal etme...bi önlem alınır en azından bişi varsa daa...

canım benimm bak anlamışsın sen ne kadar kötü olursan düşünürsen bebiş de öle oluyo...aklına geldikçe iyi şeyler düşünmeye bak,ama gerçekten işin içinden çıkamıyorum iyi şeyler düşünemiyorum dersen psikolojik destek almak faydalı olabilir...allahım korusun inşallah hepimizi,ağrım var geçmiyo demişsin,kötü şeylere yorma ama doktora da gitmeyi ihmal etme...bi önlem alınır en azından bişi varsa daa...

He yaaa yarın başka bi dr gitcem hele bi ne diyecek ins güzel şeyler söyler hala ağrı var ins biseycikler.olmaz yavrularımıza Rabbimiz korusun. Öğlen vakitleri olunca kötu.oluyorum iste dualarinizi eksik etmeyin

Aslında bu durumdan rahatsızsınız ki dile getiriyorsunuz ... Dile getirmenızde askında bu durumdan kurtulmak istemeniz.. Bu süreçten bi çok kişi geçmiş eğer cok fazla bunaltıyırsa sizi Dr.a girmekte fayda var çünkü sizin stresinizde bebeğe yansıyor .. Bende bi ara affedersiniz ama her wc gittiğimde çamaşırıma korkarak bakıyordum .. Hep kotu bişi olacakmış diye çok şükür atlattım bizler elimizden geleni yapıyoruz bu forumda bile bakın hep araştırıyoruz ben burada gördükçe insanları rahatladım sorunlarımız herkesin yaşadığı belkibelli bi donem olan seyler .. Gönlü ferah tutmak lazım biz elimizden geleni tevekkülümüzü yapalım gerisi Allaha emanet ..

He yaaa yarın başka bi dr gitcem hele bi ne diyecek ins güzel şeyler söyler hala ağrı var ins biseycikler.olmaz yavrularımıza Rabbimiz korusun. Öğlen vakitleri olunca kötu.oluyorum iste dualarinizi eksik etmeyin

günaydın canımmm..aynen neden oluyo hem öğrenirsin, inşallahh basit bişeyden kaynaklıdır o ağrı...haberdar et beni olur mu doktordan gelince.

X