Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

günaydınnn kızlarr :KK16:canım sıkkınn yaa dün gece eşimi sahura kaldıramadın,yarım saat kala uyandım daha var dedi,geri yatmışım,ezan okunurken uyandım çok canım sıkıldı,ağladım yarım saat,o açken gün boyu ben nasıl yemek yicem diye... eşim ne kadar bişi olmaz ilk defa mı sahura kalkmıyorum desede ben hala suçlu hissediyorum kendimi...:KK50: biraz öncede bi rüya gördümmm,oğlum doğmuştu emziriyodum onu yaaa :KK16: resmen onun kokusuyla uyandım diyebilirimm mis miss :nazar::KK16:

O vicdan azabını bugun bende yasıyorum maalesef uyuyakaşmışım oruçta tutamadığım için daha bi özeniyorum sahur iftar hazırlığına mutlu olsun diye aksam için guzel bi yemekle unutturalım bunu

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

O vicdan azabını bugun bende yasıyorum maalesef uyuyakaşmışım oruçta tutamadığım için daha bi özeniyorum sahur iftar hazırlığına mutlu olsun diye aksam için guzel bi yemekle unutturalım bunu

aynen ya bende öyle düşüünüyorum,sevdikleri şeylerle doysunlar güzelce en azındann :KK16:

ohhh benimde annem burda salıya kadar,bizde birer koltukta uzanıyoruz valaa,dinlenmek iyi geliyo

He ya dinlemek iyi geliyor bende eşim eve geldi geleli namaz kılmıyorum sanki boğuluyorum insan kendini suçlu hissediyor bi duş alıp kendime gelsem devam ederdim ya:KK43:

He ya dinlemek iyi geliyor bende eşim eve geldi geleli namaz kılmıyorum sanki boğuluyorum insan kendini suçlu hissediyor bi duş alıp kendime gelsem devam ederdim ya:KK43:

niye kılmıyosun canım anlamadım, başka şeylere yönelt kendini,düşünüp durma öle...

niye kılmıyosun canım anlamadım, başka şeylere yönelt kendini,düşünüp durma öle...

Canım kocam geldi yaa tüm vaktim onunla geçti bide halsiz oluyorum sıcaktan olmazsa halim bugün olursa nasip eylesin Mevlam kendimi boşlukta hissediyorum dua ediyorum ama namaz in yeri bambaşka ruhum sıkılıyor korkuyorum sonra

Canım kocam geldi yaa tüm vaktim onunla geçti bide halsiz oluyorum sıcaktan olmazsa halim bugün olursa nasip eylesin Mevlam kendimi boşlukta hissediyorum dua ediyorum ama namaz in yeri bambaşka ruhum sıkılıyor korkuyorum sonra

amann canımm,sıkma canını yaaa, dua et bol bol rabbim duyar senii

Kızlar hamiş kıyafetleri gıyıyomusunuz. Pantolonu falan.

merhabalar kızlar nasılsıniz
çarşamba günü kontrolümde doktor bebek biraz aşağı inmiş dedi yoruluyor musun diyede ekledi bende çalıştığım için yoruldugumu söyledim yoksa evin işleri hep kalıyor zaten rapor verdi l. pazartesi yine iş basi hayırlsi bakalım.acaba bebeğinizi hissediyor musunuz?

Henüz o aynı pantolonlarımı giyiyorum canım.. Benım kotlar genelde ince ve beli lastıklı tayt gibi onlarla. Idare edıyorum şimdi .. Bide bu ara hep ince bluzlAr bol moda onları giyiyorum
Bu arada nette defacto bilekte boy dar paça hamıle pantolonu gördüm begendım bakın derım

Son düzenleme:
merhaba,
15 haftalıkken dr gittiğimde bebeğin 120 gr olduğunu söylemişti. normalmi sizce? ortalama değerlerin üzerinde gibi geldi bana.. ne dersiniz?

merhaba,
15 haftalıkken dr gittiğimde bebeğin 120 gr olduğunu söylemişti. normalmi sizce? ortalama değerlerin üzerinde gibi geldi bana.. ne dersiniz?

Benımkı 15 haftada 100 gramdı cnmm biraz tombiş bebişin galiba. 😃😃

Henüz o aynı pantolonlarımı giyiyorum canım.. Benım kotlar genelde ince ve beli lastıklı tayt gibi onlarla. Idare edıyorum şimdi .. Bide bu ara hep ince bluzlAr bol moda onları giyiyorum
Bu arada nette defacto bilekte boy dar paça hamıle pantolonu gördüm begendım bakın derım

Ben kotla daralıyorum artık. Tayt ve bol tsortler gıyyorum. Arada hamiş tsörtlerı gıyyorum. Ama eskı pantolonlarım olmuyo hep dar gıydgm için bol paça falanda hiç giyemem.

Duyuyor biliyorum da ins kabul eder. Bebelerimizi sağsalım kucağımiza alırız ins bende azcik iş tutuyorum azcik yatıyorum hava çok sıcak kız

aynenn yat kalk,uyu dinlen bişiler atıştır ohh :KK16:

daha almadım hiç hamiş kıyafeti yaaa, bi an önce almak istiyorum!!:KK1:

merhaba,

ben tam 16+0 da gittim 155 gram dedi,15 haftalıkkende o aralarda olması normal gibi...

X