Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

aminn inşallah... bak canımm herkes hevesleniyo,ama hiçbirimizin ilerleyen aylarda ne olacağı belli değil,allah korusun hepimizi ve bebişlerimizi...o yüzden ağlama,tabi hep unut diyemem zatenn istesende unutamazsın biliyorum,ama bütün umutlar tükenemiş gibi de kendini salma,normal olmazsa sezaryan var,yeterki bebiş doğana kadar sana sıkı sıkı sarılsın,sende ona sarıl,kötü düşünceleri aklından çıkar...

Doğru diyorsun canım Rabbimiz hepimizin yardımcısı olsun ins sizde bende bebeğimizi sağlıkla dünyaya getiririz Rabbimizin izniyle

Çok saolun kızlar Rabbimiz birimizden birimizin duasini kabul eyler ins. Bu korkudan kurtulmak sağlıkla bebeğimi kucağıma almak istiyorum hepimiz için Rabbimiz benden daha zor günler yaşayanlara daha çok yardım eylesin MEVLAM. Ama elimde olmadan çok ağlıyorum bu psikoloji deli etcek beni eşimin de heveslenmesi korkutuyor beni

Tabi ki eşinde sende hevesleneceksin. Bundan daha doğal bir şey yok. Ama Rabbim ne yazdıysa o olur. Boşuna üzülüp, perişan olma. Hem netten araştır bak senin gibi olup, doğum yapan bir sürü insan var. Korkma canım sen stres yaptıkça olmayacağı varsa da olur. Olumlu düşün. Üzme ne kendini ne eşini ne bebeğini.

Doğru diyorsun canım Rabbimiz hepimizin yardımcısı olsun ins sizde bende bebeğimizi sağlıkla dünyaya getiririz Rabbimizin izniyle

aminn canımmm hepimiz allaha emanet yaşıyoruzz,sağlıkla getircez inşallah bebişlerii ♥♥♥

İnşallahh canım inşallahhh

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tabi ki eşinde sende hevesleneceksin. Bundan daha doğal bir şey yok. Ama Rabbim ne yazdıysa o olur. Boşuna üzülüp, perişan olma. Hem netten araştır bak senin gibi olup, doğum yapan bir sürü insan var. Korkma canım sen stres yaptıkça olmayacağı varsa da olur. Olumlu düşün. Üzme ne kendini ne eşini ne bebeğini.

aminn canımmm hepimiz allaha emanet yaşıyoruzz,sağlıkla getircez inşallah bebişlerii ♥♥♥

Ins canlarım.Rabbimiz görüyor ve canımın ne kadar üzüldüğünü benden iyi biliyor ayın 1 inde kontrolüm var ins güzellikle gider gelirim ins o güne Rabbimiz güzelliklerle çıkarır

Ins canlarım.Rabbimiz görüyor ve canımın ne kadar üzüldüğünü benden iyi biliyor ayın 1 inde kontrolüm var ins güzellikle gider gelirim ins o güne Rabbimiz güzelliklerle çıkarır

Amin canım gülerek çıkarsınız kontrolden İnş Allah.

Sagolun kızlar herşey normal olur ins Rabbimiz yardım eyleye sizde korkmayın bende anne doğusundan böyle bisey var sizi üzmek istemem. Belki de herşey güzel olacak
Üzmek ne demek canım benim. Burda iyisini de kötüsünü de tabi ki paylaşacağız. Birbirimize destek olacağız. Sen herşey güzel olacak diye düşünürsen olur inş Allah. Ne tehlikeli durumda olup da sağ salim doğan bebişler var. Dua et İnş Allah sorunsuz bir şekilde bebeğinize kavuşacaksınız.

üzmek ne kelime aşk olsunn,iyi düşün herşey güzel olsunn....

Üzmek ne demek canım benim. Burda iyisini de kötüsünü de tabi ki paylaşacağız. Birbirimize destek olacağız. Sen herşey güzel olacak diye düşünürsen olur inş Allah. Ne tehlikeli durumda olup da sağ salim doğan bebişler var. Dua et İnş Allah sorunsuz bir şekilde bebeğinize kavuşacaksınız.

aynen öyle iyi düşünmem gerek bebeğim ins tutunur bana Rabbimiz rahmimi dünyanın en rahat en bol yeri yapar ins yavruma içimizde güzel güzel büyüsünler kucagimizda koysun ins Yaratan Mevlamiz

aynen öyle iyi düşünmem gerek bebeğim ins tutunur bana Rabbimiz rahmimi dünyanın en rahat en bol yeri yapar ins yavruma içimizde güzel güzel büyüsünler kucagimizda koysun ins Yaratan Mevlamiz

hehh şöyleee yaaa :KK16: sen sadece iyi şeyleri düşün,gerisi allahın taktiri canımmmm...

Gunaydın şekerlerr😀😀

günaydınnn kızlarr :KK16:canım sıkkınn yaa dün gece eşimi sahura kaldıramadın,yarım saat kala uyandım daha var dedi,geri yatmışım,ezan okunurken uyandım çok canım sıkıldı,ağladım yarım saat,o açken gün boyu ben nasıl yemek yicem diye... eşim ne kadar bişi olmaz ilk defa mı sahura kalkmıyorum desede ben hala suçlu hissediyorum kendimi...:KK50: biraz öncede bi rüya gördümmm,oğlum doğmuştu emziriyodum onu yaaa :KK16: resmen onun kokusuyla uyandım diyebilirimm mis miss :nazar::KK16:

Nasılsn cnm. Nasıl gdiyo hamişlik

iyiyim çok şükür canım sen nasılsın _?
hamilelik iyi gidiyo da sıcaklardan bunaldım biraz çalıştğm için evde olsam duşa gir çık ama burda öyle bir imkanım yok =(

X