Martta hamile olup aralıkta doğum yapacaklar...

Arkadaşlar pantolon konusunda hiç vakit kaybetmeyin.. waikikiden bi tane aldim hem dar paça duruşuda şık. . Üstünde yokmuş gibi rahat ettim. Düğme açıp duruyodum almak rahatlikmis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

günaydınnn,benimde aklımda bi tane almak lazım şimdilik,rahat etmek onlarla olucak galibaa

GünayDın canım iyi olur çok rahatsız oluyorum hadii ev neyse de bi yere çıkınca özelikle

Kızlar hepinize günaydın bu sabah kasigimin solundaki ağrı geit her iki tarafa da geçti kesintisizz elimi sürdükçe agrioo ama aşırı dgl. Dr mu aradım dr hanım tatile çıkmış teeee bayramdan sonra gelecekmiş:sly: bu ağrılar sizdede varmı yoksa başka bi dr mi.görüneyim bilmiyorum

Son düzenleme:

Gunaydn cnm. Bende cok agrı. Hala mide bulantısıyla savasıyorum malesef.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

günaydın Zeyno
amaaan sabah sabah bir sersemlik üzerimde gözlerim açılmıyor bi bakınayım dedim geri kafayı vurup uyucam.. sen nasılsın?

günaydın Zeyno
amaaan sabah sabah bir sersemlik üzerimde gözlerim açılmıyor bi bakınayım dedim geri kafayı vurup uyucam.. sen nasılsın?
ahh ahh benimde uyuyacağım günler gelecek mi acaba gözlerimi açamıyorum pc başında dosyalar önümde bekliyo akşam olsada uyusak
günaydın kızlar :)
ben geri uyumaya gidicem bi ses vereyim dedim

benim yerimede uyu

Kız sibelimm dr umm gacmısss... Tee bayramdan sonra... Yaa bu benim 3. Dr um duu

Ee allah korusun bi rahatszlıgın olsa sıkıntın olsa kıme gosterıceksn. Doktor bunu duşunmuyomu hiç acaba

YAAAAAA büyük bi olasılıkla benim kız olacak gibi hissediyorum 12. haftada gittik doktora yorum yapmadı işte... demek ki kız diyorum hayırlısıyla gelsin evladım da.. bunlar tatlı meraklar :) sizin belli mi;?

Henuz degıl 11 de gıttım ben erken dedı bana bakalım beklıyorum veletmi zillimi geliyo :)

Ee allah korusun bi rahatszlıgın olsa sıkıntın olsa kıme gosterıceksn. Doktor bunu duşunmuyomu hiç acaba

Bilmiyorum kii ne yapcamm ... ilcedeye gidiyordum dr ilgilenmiyor die merkeze geldim burası da böyle yapti Rabbimiz esirgesin daha gün sayıyordum 2 hafta sonra kontrolum var belki gelir dr gelmezsede hakkımda hayırlı olanı çıkarsın ins Rabbimiz karşımıza

Amin cnm. Telinfalan yokmuydu sende. Sorsan en azından basla doktor tavsiye etse nebilim. Zor valla odaya inşş bizimkilerde gıtmez tatıle falan

Amin cnm. Telinfalan yokmuydu sende. Sorsan en azından basla doktor tavsiye etse nebilim. Zor valla odaya inşş bizimkilerde gıtmez tatıle falan

Kız gitsin anam daa teee.. bayramdan sonraya gelcekmiss bu ne uzun tatil böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…