marmariste tatilll önerileriii

buketkardel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2014
106
8
arkadaşlar önereceğiniz otel var mı lütfen yazarmısınız marmariste olmasını istiyorum, herşey dahil olsun lütfenn ve doğası da güzel olsun, zaten başımı dinlemek için marmarişs istiyorum, önerilerinizi bekliyorummm

arkadaşlar önereceğiniz otel var mı lütfen yazarmısınız marmariste olmasını istiyorum, herşey dahil olsun lütfenn ve doğası da güzel olsun, zaten başımı dinlemek için marmarişs istiyorum, önerilerinizi bekliyorummm

......................................................................................................................................

Son düzenleme:
kafa dinlemek istiyorsan marmaris değil ama selimiye de swan lake butik otele bakmanı tavsiye edebilirim:nazar:

herşey dahil otellerde kafa dinleyemezsin
yemek sırasıyla mı uğraşırsınız tatil mi yaparsınız ya da çocuklarla mı ilgilenirsiniz o bağırış çığırışlarda şaşarsınız

Bizim Fethiye Kayaköy'de butik otelimiz var, bize gelmeseniz bile Kayaköy gerçekten kafa dinlenecek bir yer. (Özellikle bizim yer:) :KK3: Hem Kayaköy her yere yakın, istediğiniz gibi Fethiye ve civarlarını da gezebilirsiniz

X