Bisküvi - Kurabiye Tarifi Mamul(Maha) hurmalı kurabiye (fotograflı)

Libyana

Allah var, Allah yâr...
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
5.943
33
Margarini eritin.İrmikle karıştırıp 1 gece bekletin.Mayayı şekerle sütün içinde karıştırıp diğer malzemelerim hepsini karıştırın.Elinizle şekil alacak kıvama gelene kadar iyice yoğurun.Arasına hurmaları doldurup elinizle şekil verin..Isıtılmış 170 derce fırında pişirin.Üstüne pudra şekeri de serpebilirsiniz.

:mymeka: he hepsini ikişer dafa dolaştım öldürdün acımdan beni bu gece mutfağa gidiyorum canımda bişi çekmşyor onları istiyorum bennnnnnnnnnnnn Çok üzgünüm çoook

Allah ıyılıgını versın emı bendensın :roflol::roflol::roflol:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3cokacimcoookcokacimcoook

çok güzel bir kurabiye ben çok sevmiştim 1 defa yapmıştım uzun zamandır elimde olan kurumuş hurmalarım vardı sıcak suda yumuşacık olmuşlardı zaten. kerebiç kalıbını kullanmak aklıma gelmedi.

bitanem çok güzel görunuyor ben senin tariflerine hayranım canısı öpuyorum kocamanopuyorumnanaktan​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…