MAMA SANDALYESİ,YÜRÜTEÇ,SALINCAK ve BİBERON HAKINDAAA...

evt çok güzelmiş ben bunu görmemiştim mamasandalyesi alırken.:KK43:çok kullanışlı bi şeye benziyor...

tuğba güzel de alçak ama
masanın kenarına filan getiremezsin ana kucağına benziyo daha çok yerde oturup yedirmek gerekir

bakarım canım ama çok güzel ya benim istediğim böyle bişeydi alınca yazarım

daha ben araştrmadım canım bende araştrınca yazarım neden öyleki kız papatyam bayada fark varmış ya siteye yazdım ben bundan istiyorum gelirmi diye bakalım

benim mobilyam engin zaten onuda boşver takımın bitanesini açtım onda oynuyo ertuğ onun üstünde yediricem şimdide burda yediriyorum masa için biraz büyüsün öyle alcaz babasıda begendi süper ya iş siteye kaldı

gerçekten çok fark var
resmen 169 ytl yazıo halbükü 74 ytl jokerde hem mantıklısı jokerden almak hem güvenli eşim geçen benim kardeşime oyuncak aldı ordan 3 günde geldi eve ,,,güvenli bi site ,,,,

merhaba arkadaslar ben stork dondolino hem otomatik sallanan beşik hemde mama sandalyesi....1 aylıkken aldım ve resmen kurtarıcım...uykusu geldiginde yatırıyorum ...sallamayıda açıyorum müzigide var sallanarak hareket ettigi için gazı da olmadı...ve çok seviyor kızım beşigini...ilerdedde mama sandalyesi olarak kullanıcak ...300 ytl civarı ama resmen kurtarıcı ..tavsiye ederim
yuruteç konusunda kararsızım...zararlı diyorlar ama..yazık çocuk devamlı yatıo ..belli bi süre sonra dik durması lazım...agırlasıyorlar gun geçtikçe..kucagımda mumkun değil tasıyamam..dikişlerim hala acıyor...çok fazla secenek var..tavsiye ederseniz bende sevinirim..

yürüteç konusuna gelince çok zararlı dıolaar ama ben kime sorsam dıorum hep benim kardeşim de dahil olamk üzere hiç bir zararını görmemişler ayrıca çoçuk etrafı tanıma fırsatı buluyo yatyat nereye kadar ve hep yaşında yürümüş bu kullanan çoçuklar
kararsızım

herkese selam öncelikle.aranızda mama sandalyesi,yürüteç,salıncak alan varmı acaba?mama sandalyesimi salıncakmı alsam bii türlü karar veremedim.hangisi kullanışlı olur sizce? kullanan varsa aranızda bizimle paylaşırsa sevinirim :) sırnaşık şey
diğer mesele ise;biberonn :bbo: bi türlü alıştıramadım benim gibi zorlanan ve çözüm bulan arkadaşlarım sizi buraya davett ediyorum.şimdiden hepinize teşekkürler.
bebişlerinizle sağlıklı günlerrr diliyorum...a.s.

Merhabalar..Kızım 14 aylık dik oturmaya başladıgı anlardan ıtıbaren mama sandalyesı kullanmaya basladık ve cok da memnunuzkaydirigubbakcemile5 SADECE beslenme acısından degıl bedensel gelısım acısından da cok faydalı..Hem yemegı keyıflı hale getırıyor hem de pratıklık saglıyor.Yanlız alırken dıkkat etmelı secıcı davranmalı..Yurutecımız de var ama cok kullandıgımızı soyleyemeyecegım kızım erkenden yurudu cunku yıne de rahatlık saglayabılecegını dusunuyorum..Ondan cok yurutme aparatı kullandık chıcconun..Salıncaga gelınce buyuk bulus dıyebılırım bızım ıcınkaydirigubbakcemile3 Kızım bayılıyor ne zaman aklına gelse nancaaak dıyıp salıncagına kosuyor o kadar eglenıyor kı yerimseniben Bu adreste mama sandalyesı hakkında yararlı bılgıler bulabılırsınız goz atmanızı tavsıye ederım..Butun pıtırcıklara kocaman opucuka.s.

papatya sizdeki salıncağı kullanmanız bitince nasıl salıncak alacaksınız cnm var mı daha farklısı.benim kızım 9 kg şu anda senin dediğin salıncaktan almayı düşünmüştüm ama geçti artık kilosu yüzünden.mama sandalyesini de arkadaşım verecek.yoksa o dediğin mama koltuklarından almayı düşünüyordum ben de

valla onun gibi salıncak maalesef yok daha çok kiloya kadar taşıyan ,,hem otomatik hem bu kadar keyifli müzikli falan,,:KK43: maalesef normal tipik bir salıncak alcaz gibi görünüyo netten baktım bi kaç defa çok basit salıncaklar var ancak onlar kurtarıyo artık o da alışkın olduğu içn salıncağı sevdiği için rahat 4yaşına kadar falan taşıyanlar var sağlam ,,gerçi yürüdüğü koştuğu zaman kim ona binmek ister bilmem ama :)
senin bebişine göre 13 kiloya kadar taşıyan yine ficherprice salıncak var ama sağa sola sallanmıyo galiba hem de mama sand.oluyo sanırsam,,

ELVİN fiher ın tüm salıncakları 9-11 kiloya kadar dıo değmez artık ama yine arkaya doğru kademeli yatarlı daha 36aya kadarkullanımla salıncaklar var ,,tenteli salıncaklar,,
sanırım onlardan kurtarır bizleri artık

X