Göz Makyajı Maltepe Kartal civarında kirpik perması yapabilecek yerler ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

smallscale

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2010
62
0
Arkadaşlar selam,

maltepe kartal civarlarında kirpik perması yapabilecek iyi bir yer arıyorum.. yardımcı olurmusunuz ? :uhm:

bende bi iki yer buldum ama nasıl yapıyorlar bilmediğim için korkuyorum birazzz eyvahedigeldismile

bilmediğin bir yere yaptıracağına bilinen bir yere yaptırabilirsin gül hanım tam uzman her konuda bağdat caddesinde 18 yıldır çalışıyormuş şuanda caddede çok büyük bir merkezde bu işi yapıyor hiç düşünme derim çok memnun kalırsın canım..

canım maltepe granthausun alt katında yıyecek kafelerının bulundugu alanda merdıvenlerı ındıkten sonra sol tarafta bır kuafor var ısmını bılmıyorum orası yapıyor ben sormuştum bır arkadaş yaptırmış cok memnun kalmış ama ben sonra vazgectım bılgın olsun

merkezin adı ne ? gider bi konuşurum hem fiyatını hem nasıl olduğunu falan

evet biliorum orayı haftasonu fırsatını bulursam bi uğrar sorarım zemuszemus

bende kartalda bi yerden yaptırmıştım ama benimki kirpik eklemeydi cok güzel olmştuu kısa vadeli bişey benimkisi tabi yeri merkezde bi yerdeydi ismini unuttum doğa pastanesi yanı

yok canım acıkk geçenlerde önünden geçmiştim çünküü :)

ama bi keresinde evde kendm taktımm kirpik zor bişey diil bu tekli satılanlar doğal duruo yapışkanıyla birlikte alıp cımbızla takıp kullanmıştım onun için kuaföre gitmek gerekmez aslında

evet haklısın birde o geçici permayı en azından 2 ay kullanıyormuşsun opuyorumnanaktan

Bu arada resimdeki senmisin sanki bi yerden tanıyor gibiyim sempatiksalakcinni CADIARZU

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…