Malatya’da Önereceğiniz Tüp Bebek Doktoru Var mı?👼🏻

Arkadaslar tup bebek deyip gecmeyin cok agir bedeller ödedim. Gecen yil bu zamanlar malatyada tup bebek yumurta toplama islemi arkasinda ic kanama gecirdim. Rahmim ve yumurtaliklarim alinmak uzereydi. Turgut ozal tip merkezinde ameliyata alinirken rahim ve yumurtaliklarini,z alinabilir dedilee imza aldilar esimden ve benden Allahim binlerce kez razi olsun Ameliyatim yapan dr abdullah Bey alinmamasina vesile oldu. Yogun bakimda gunlerce kaldim. Ve bu yıl istanbulda bir merkeze gittim bilgi amacli neden oldugunu bir turlu ogrenememistim. Dedim benim vücudumun bir sıkıntısı mı. Hayir dediler doktorun igneyi bilincsizce batirmasi. Iki tarafli oldu dedim bu normal mi hani doktor iki tarafada igneyi cok batirmis dediler. Bugune kadar neden yazmadim sebebini bilmiyordum ve bu surece kadar deprem ve o yasadigim tup bebek deneyiminin psikolojime kattigi destekler ve o tup bebek merkezi beni bir kez bile aramadi kendilerini agrim oldugunda islem sonrasi aradigimda agriniz geçer fazla nazlanmayin tarzındaydı. Ve ben bunu duyunca bekliyordum meger ölüyormusum haberim yok.

X