Makyaj Ürünleri makyajsızmış gibi olmayı nasıl becerebiliriz?

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
kızlar merhaba, ben makyaj yapmamış gibi olup ama aslında fondotenimle cildimi kapatmayı basarmak ıstıyorum
yani göz altlarım bıraz rengı kacık soylemesıy ayıp, ayrıca gözlerım kalemsız cok sade ve yanaklarım allıksız cok soluk

hem makyaj yapmadan hem de yapmıs gıbı olabılmek adına, bronz mu olmalıyım ıllaha ? var mı bır fıkrınız

bır allık bır krem bır kapatıcı bır rujla halledersın dıyebılır mısınız yasım 27 bu arada
genc olsam kolaylıkla makyajsız cıkabılıyordum sımdıyse malum..

• Konu Sahibi EU1
anam sanki 27 yaş çok yaşlı anlamındamı yanii sengözlerimebaksanab ufak rütüşlarla herşeyi kapatırsın eğer öyle görünmek seni çok rahatsız ediyosa tatlım

• Konu Sahibi EU1
Sorununuza verebileceğim bir öneri yok ama genç olsam demeniz gereksiz zaten gençsiniz..

• Konu Sahibi EU1
teşekkürler eskiye gore daha yaslı hıssedıyorum kendımı
makyaj yapmadan cıkınca cırkın oluyorum gıbı..

• Konu Sahibi EU1
anaaa ben de 26 yaşımdayımmm ne yani yaşlımıyımmmm heeç bilemmmm daş gibbiimmmm

gülüm fondoteni sürdükten sonra köpük gibi krem gibi allıklar var ismine ne denir unuttum geçen arkadaşta denedim çok doğal duruyordu sanırım lorealin bi ürünüydü ondan kullanabilirsinn...

ertesi günü makyajlı makyajsız istersen geceden kalem çek göz kapaklarına sonra sil makyaj temizleme sütü ile ertesi gün kirpik diplerinde mutlaka kalıyor banyo yapmadıkça o da dolgun göstreriyor kirpikleri saydam rimeller var onlar ıslak görünüm veriyor ayrıca hafif bir yapısı var. rujum da doğal olsun diyorsan ben rosense nin küçücüükk 3-4 tl ye ldığım dudak vazelinini kulanıyorum böle zamanlarda çok doğal ve yumuşacık duruyor tabi gül kokusunu seviyorsan sevmiyorsan kötü gelebilir sen de onun yerine dudak stiği niveanın falan öle bişeyler güzel olabilir çiçeğimmm..

sevgilerr

• Konu Sahibi EU1
hiiii tatlımmmmmmmmmmmm benım tesekkur ederım cok şeker yazmıssın,
lorealın köpük fondetenını kullanıyorummmmmmmmmmmmmmmm avonun sıvı fondotenınııı
lorealın kopuk alıııgııı ve baska toz allık kullanıyırum ama ne dıycemm yıne bellı oluyomuss sadece göz altıma kapatıcı yapıp alllık mı yapsam acaba ?
bır de dedıgın gıbı nemlendırıcı ve rımell

• Konu Sahibi EU1
cildin problemli değilse neden kullanıyorsun fondoten gülüm hiç kullanma bence bu fondoten olayalrına ne kadar geç başlarsak o kadar iyi ben kullanmıyorum çok canım istemedikçe veya özel bir gün olmadıkça gülüm...

köpük allık üzerine toz allığa gerek yok bence
sedece köpük allık direk cildine uygularsan bence daha doğal duracak cildinle uyum halinde olacak gibi geliyor canım ten rengini bilmediğim için sadece fikir benimkisi çiçeğim...

ama şunu da unutmamak lazım ne kadar azyaparsan yap herşey belli eder canım sadece daha doğal görüntü için bunlar uzaktan bakuncaaa makyajsız görünürsüm emme güzel görünürsünnnn
öpüyorum şekerimm

• Konu Sahibi EU1
evet ya fondoten cildi mahvedio, gözenekleri tıkıyo, nefes aldırmıo. alışınca bırakılamıo, sonra da ünlülerin makyajsız yüzlerinin hali ortada.
ben de göz altlarımdan muzdaripim. kötü gözüktüünü düşündüğümde ve makyaj yapmak da istemediğide pudra sürüyorum göz altlarıma, parmağımla yumuşak yumuşak yediriorum. pudram body shop ve açık renkli, ondan hem koyu durmuo sürünce hem de zarar verir diye korkmuyorum.
ama yüzünü illa ki bişeyle kapatmak istiosan göz altına concealer sürüp yüzüne de yağsız-mineralli bi pudra sürebilirsin. concealer ı göz kapağına ve burun kemiğine(burnun göz kapağına bakan tarafına) de sürersen ışıl ışıl bi görüntü verir, hem de makyajsız gibi gözükür.
son olarak da, göz altlarını mor hissettiğinde 1er dilim patates koy üstlerine, bekle biraz, morluğu alır, dinç bi görünüm verir.

• Konu Sahibi EU1
27 yaş çok büyük bir yaş değilki.
yüzünü cildine uygun temizleme jeli ile yıka ve ardından tonikle(markasına dikkat etmelisin tabiki)
sonrada yüzü pürüzsüz gösteren nemlendirici kremler var.dilersen allık ve dudak renginde bir ruj sür.
birazda rimel tamaaammm olduda bitti işte...

şimdi sadece köpük allık yanaklara tamam dıyorsun
goz altıma cevresıne ne yapayım beyaz ya da acık mavı far mı acaba
yaz da gelıyor sımdı örtmemek lazım aslında ama göz cevreme kapatıcı cok agır gelır dıye düşünüyorum bılemıyorum pudra daha az örter gıbı
fisfisfis

pudray nasıl yedırıyorsun? pata krem gıbı bır sey mı yani fondotenlı pudra mı? yksa bıldıgın dökuleıbılen bır pudra cesıdı mı kremın ustune mı yedırıyorsun yoksa?
concealer dedıgın nedır pudra mı o da bende beyaz cıldıme uygun pudra dolu cıldım acık renk benım bu arada şekerler,
hihoyyyt
kaydirigubbakcemile2
kaydirigubbakcemile3
gözlerım patetes koyayım, tamam bunu da denerım

hıc bılmıyorum bunu? marka verebılır mısınız bende sadece fondotenler pudrlar kapatıcılar var.. :1hug:

yok canım yedirmeye uğraşmıorum aslında, sıkıştırılmış pudra bildiğin, fondotenli diil. parmak ucumla yumuşak yumuşak sürüyorum, eşit dağıtmaya çalışıyorum morluğu kapatmak için.altına krem sürmüyorum özellikle, çünkü cildimde her daim bephantene var, gözümün altında da oluo doğal olarak. ama renk çok koyuysa pek yaramaz pudra, tam kapatamaz yani. yoğunsa kapatıcı kullanmak daha mantıklı( concealer dediğim kapatcı oluyo yani). ama kapatıcı kullanınca cildin kendi rengiyle göz altı arasında bi fark oluşabilir, onu dediim gibi hafif formüllü bi pudrayla halledebilirisn. ayrıca kirpiklerine ve gözünün içine çay pansumanı yaparak göz beyazını daha parlak( kırmızı damarlardan arınmış) bi hale getirebilirsin, bu da daha güzel bakışlara sahip olmak demek. demlikte kalan ama çok da bayat olmayan soğumuş çaydan bi çay tabağına alıp pamuk ya da kulak çubuğu yardımıyla kirpiklerine sürüp gözünün içine de damlatarak yapılıo bu pansuman dediğim şey. hem göze hem de kirpiklere çok iyi geliyo.:lepi:

Eeeee...Ben de 36 yım,öleyiimmi şincik di mi ya...daştan da öteyiiiimmmm kayayım kayaaaaa....:lepi:

kızlar bende fondoten sürüyorum bende hiç belli olmuyor kimse anlamıyor fondoten sürdüğümü:lepi: yani normal halinden pek farklı olmuyo.aslında cildim düzgün farklılık olsun diye sürüyorum. evet fondoten gözenekleri tıkıyo belki doğru ama yıllardır makyaj yapan ve bebek gibi cilde sahip bi tanıdığım var bence burda önemli nokta makyajı güzel temizlemek vedozunda cilt bakımı ağır cilt bakımları cildi yoruyor bence cildin ihtiyacı olduğu oranda yapmak gerek ne bulursak ne duyarsak cilde denenince cilt daha çok yıpranıyo ay ne çok konuştummm bendeee

fondotön hangi marka...

fondotön hangi marka...

evet fondoten hangi marka,
bir de fondoten sürünce allık da sürmek gerekiyor malum,
yaz geliyor güneş gelince makyajlı cilde cildim şişiyor benim, sade güneşte de şişiyor, o yüzden pudra sürmeyi planlıyorum

göz çevreme pudra
yanaklarıma köpük allık
dudaklarıma parlatıcı
gözlerime ne sürmeliyim ? açık mavi far mı acaba, günes farlı cilde zarar verebilir açık mavi kalem mi çeksem sade ya da siyah kalemle karıştırabilirim sanırım.

:jeyyar:

canım ışıltı veren losyonlar var cildi acaip parlak ve canlı gösteriyo
ben amway marka aldım hafif pembelik de veriyo ve hem de nemlendirici görevi görüyo
tamamen zararsız
bi de hafif allık
göz için max factörün kapatıcısı göz için süper
sora shida marka toz sürme süper.hem akmıyo hem de buğulu oluyo gözler
sora rimelini sür
bi de nivea çilekli nemlendirici
sora bi de pozitif düşünce
sora sora bitti gitti işte:ecrin_bebek:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…