Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
aaa ciddimisinn? bilmiyodum şimdi öğrendimm... ben şimdi illegal bişeymi yapmış oldum:)) yasağın mantığını çözemedim niye bi sakıncası olsunkii... tam tersine foto kaldığı zaman sakıncaları oluyo...

pardon canım ya.erkek gibi geldi bir an gözüme. bir daha bakayım dicektim ki silmişsin resmi.allah bağışlasın prensesini. uzun ve beraber bir ömür diliyorum size:)))

önemli değil tatlım saçları kısa olduğu için ve kız olduğunu belli edecek toka, bandana vs.. şeyler taktırmadığı için öyle görünmüş olabilir:)) sende çok güzelmişsin canım.. maaşallah

aquaa gördüm şükür seni kızz..pek şirinsin ananm bunların hepsi nirdeyse benim kıızm kadarlarr...laelaelaelaelae

aqua cnm cok güzelsin sendee..

avatarinda daha büyük gösteriyosun .. böle makyajsizz kücücük duruyonn

bu da benim makyajsız halim ben hiç sevmem makyajız halimi dışarda hep makyaj yaparım zemuszemus

alıntı yapmayın lütfen arkadaşlarım teşekkürler...

Son düzenleme:

teşekkür ederim hayatım:))opuyorumnanaktan

çok tatlısın bebek maş sanaa =)

mersi şekeropuyorumnanaktan

aquaa gördüm şükür seni kızz..pek şirinsin ananm bunların hepsi nirdeyse benim kıızm kadarlarr...laelaelaelaelae

kıss albüme bak istersen. orada daha çok varım ben:)))-tatlicadiarzu-

canımm saç rengin neeee bayıldmmmmmmmmmm

hayatım karamelin içine bakır kattılar böle oldu. teşekkürler beğendiğine sevindim:))yerimseniben

aqua cnm cok güzelsin sendee..

avatarinda daha büyük gösteriyosun .. böle makyajsizz kücücük duruyonn

teşekkürler canım. ewet ya avatarda bayağı bir olgun görünüyorum.
eeeeeeee büyüyürum ablacım:))opuyorumnanaktan

aqua yaşın minik mi cnm senin makyajsız çok tıfıl duruyosun :kedi:

teşekkürler bidenem. kıss yaşım daha 21:kedi:. yalnız tıfıla çok güldüm yaaa:roflol:

bu da benim makyajsız halim ben hiç sevmem makyajız halimi dışarda hep makyaj yaparım zemuszemus

alıntı yapmayın lütfen arkadaşlarım teşekkürler...

kıss sen makyaj yapmasanda olur tüm makyaj saçlarında var zaten:)))
çok güzelsin hayatım yapmasanda oluropuyorumnanaktan

tıfılmışsın gerçekten doğru tabir ozaman makyaj insanı büyük gösterio :1closedeyes:

kıss sen makyaj yapmasanda olur tüm makyaj saçlarında var zaten:)))
çok güzelsin hayatım yapmasanda oluropuyorumnanaktan

ehueheue şimdide sen beni güldürdün allah iyiliğini versin kaydirigubbakcemile3sırnaşık şey çok saol hayatım ama valla kötü hissediyorum kendimi makyajsız dışarıya cıbıldak çıkmış gibi

twetty canımm makyajlı halini görmedim ama makyajsız halin gayet güzel maaşallah... sende tıfıl duruyosun:)))

twetty canımm makyajlı halini görmedim ama makyajsız halin gayet güzel maaşallah... sende tıfıl duruyosun:)))

hahay twetty ben diyecektim maeves diyiverdi seni tıfıl seniiiiiŞeniz:lepi:

aqua maşallah ne kadar tatlısınn

canım benim çok mersi.sende çok tatlısın gördüm boydannnnnnn. gözlerine bakınca çok olgun görünüyorsun aslında .ama genele bakınca çok şekersin...Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…