Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU bilmiyorum ekleyebildimmi:kedi: kizlar ben makyajsiz bi resmimi aradim ama inaninki yok,burdada sadece göz makyajim var,ama aksam bakiym bulabilirsem onu da ekliycemmakyajsiz da fena sayilmam heralde,bu arada esim gormesin buraya foto koydugumu beni cok kiskaniyolülülülülülükizlar bu arada ben makyaj yapmayi cok seviyorum yaaaaa hic bisey yapmasam bile kalem ve alligimi mutlaka surerim sizdede varmi boyle takinti:içelim:

Son düzenleme:

gamzeciğini yesinler senin.gamzen de kusur kalsın napalım muhahaha:roflol:korkma len kk karıları koruruz senidelikafadulden:roflol:

beni makyajsız daha çok beğeniolar....ztn pek makyaj yaptıımda yok ama yaptımmıda göz makyajına çok dikkat ederim...ki bende kendimi makyajsız beğeniorum.. :) ztn doğallıktan yanayım..odamda makyaj ürünlerinden çok cilt bakım ürünleri var....bakımlı cilt güzeldir ztn..( mantık bu yani ) zemuszemus

sahsen ben soylemek istedigini tam olarak anlayamadım makyaja neden sadece cilt olarak bakıyorsun kı ...makyajın amacı güzel olan yerleri vurgulamak guzel olmayan yerleri geri plana itmek degil mıdır ?

sahsen ben soylemek istedigini tam olarak anlayamadım makyaja neden sadece cilt olarak bakıyorsun kı ...makyajın amacı güzel olan yerleri vurgulamak guzel olmayan yerleri geri plana itmek degil mıdır ?

evet asıl mantık bu livim doğru demişsin

cceylin

DuyguluDeniz35

tşk ederim canlarrrr şımartıyosunuz beniiiiii ay ayyyy çok havalandım kızzzzz huyum kurusun dermişimmmmmmmmzemuszemuszemuszemus

seviyorum sizi bebekkklerrrŞeniz

bakın bakem ben nasılım denizden çıkmış halim gözümde göz kalemi kalmış biraz onun dışında makyaj neyim yok

bide makyajlı halimi koyam onada bakın bakemm nasilimm

maşallah çok güzelsin eda. opuyorumnanaktan makyajsız 17-18lik çıtır gibisin. makyajla 22-23 gibi oluyor. ama her iki halinde çok çok güzel. a.s.

Son düzenleme:
herkes güzel olduğunu savunuyor
e kendi yorumları madem güzelsiniz kendinize güveniyorsdunuz neden resimlerinizi koymuyorsunuz ?
madem eşiniz izin vermiyo neden buraya çıkıpda güzleim diyorsunuzz

off off Allah'm anlamıyorum bu kadınları ben hiç bi zaman kendime güzel diyip kendimi övmem
insaların yorumlarına bırakırımm onlar beni bilirler ben onlarıı
güzellikmiş boşş işler bunlar* terbiyesizlik etmek istemem nerdeyse hepiniz benden çok çok büüyksünüz ama ben fikrimi sundumm zemuszemus

umarım kızmadınız bana
seLamet iLe*

lmaz:lmaz: çok kızdımmmm gelirsem oraya fena yaparım senii :mymeka:

yavrukuşşşş daha yeni üye olmuşsun şöleee bi siteyi tur at ondan sonra yorum alalım senden hem güzellikmiş boş işler bunlar diyen birinin de neredeyse yazdığı bütün mesajların makyajla ilgili topiklerde olması çok şaşırtıcı CADIARZU

yok yokk çiçeğim o yeni üye değil ben biliyorum o çitlenbiğiii annesinin nickiyle giriyordu önceden yeni ğyelik aldı kendine.

neyse kısa bi açıklmadana sonra gksu cum buraya resimlerini koyuyorlar sonra zaman geçince kaldırıyorlar bitanesi aslında foto kaldırmak yasak ama öyle işte...

sen ondan yorumları görüyoırsun sadece anladın?

tabi sadece yorum yazıp ben güzelim diye foto koymayanlar da olabilir lafın onlara ise bişey diyemem de bi yanlış anlaşılma varsa düzelteyim dedim gülümmm

cici kız koymuşlar işde :)çokda ciciler bence

ablacım beni çok iyi anlamışş
ben terbiyesizlik ypmk istemem zaten söledim bunu hepiniz benden büyüksünzz canım ablalarım
hata ettiğiysem affola*
ama benim niyetim sizi kötülemek değil ki anlamadınızz
herkes de alınmasın üzerineee sakın ha zemuszemus
kızmayınn bana yaa aaaa :kedi:

Edaykin ben seni daha farklı daha olgun canlandırmıştım gözümde niyeyse Sen çıtır çıktın Maşallah canım makyajlı da makyajsız da çok hoşsun. a.s.

Cancucum bebek gibi demiş bi arkadaş aynen katılıyorum, makyajsız masum güzellik. a.s.

:1hug::1hug:

uyyhh teşekkür ederim bidenemm :kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…