Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
senin makyaj yapmana da gerek yokmuş arztezcimmmmmmm muckk öptüm.bi de gamzen olaymış tam süper olurumuşun yavrummmmmmmmmmmmmmmmmm

kuzummm bende öleyimmmmmm zate sende bendensin demekki
ama şuda bi gerçekki bodur tavuk her daim piliçtir :lepi:

ben de bodur tavuklardanım olsun millet 40ında 50sinde burus burus gezerken biz gepegenc gezcez ortalıkta kaydirigubbakcemile3

edaa fıstık yavrum.amanın da amanın.ne güzelimişin ay balam sen kıııııı

tşk ederim utandım yaaa şımarcim amaa heee:kedi:

leopardess çok teşekkür ederimm canımm öptüm senii

cancu evet anacum bodur tavuk olayında haklısın katılıorum sana hehehhehezemuszemus

tabiki öle gezicesss :jeyyar:
yaşasın kötülükk kötükedihüso

evet benim annem 50 yaşında ama kız arkadaşım sanıyorlar ve annem 50 kilo çıtır pıtır bişi görmelisiniz bekar kız gibi bi yerinde sarkma yok kadın taş gibimm maşallahhhh inşallah anama benzerim sositosositosositosositosositososito

arztez çok şeker çıkmış gerçekten a.s.
:1hug::1hug:

arzumm bayıldımm harikaaaa foto da çok fena güzel yaaaaaaaaaaa
cnm benım senın kadar olamayız bnde sana bayılıoma.s.

gnzzzzz

ben seni görmedim anam yaaaaaaaaaaaaaaaaaa(((((((((((((((((((

senin makyaj yapmana da gerek yokmuş arztezcimmmmmmm muckk öptüm.bi de gamzen olaymış tam süper olurumuşun yavrummmmmmmmmmmmmmmmmm
ah ah deşme yaramı bacum bende hep ıstemişimdirbi tanecik gamzem olsun yok işte ama yanagımın az üstünde miniminnacık bi çukur var (gamzecik) cok fazla gülürsem cıkıyodelikafadulden

korktum kaldırdım valla resmı ya arkadaslık sıtelerıne koyarlarsa :uhm: tocam uçurur beni:1shok:

edaykin ve cancu.nekadar masumsunuz öyle yaa.bebeklerin yüzünde bi duruluk vardır ya ben onu gördüm sizin yüzünüzde.

burdaa ekleyipp silmeceee var mııı kuzularrr
tabi tatlım cogu kısı oyle yapıyor :)
arzumm bayıldımm harikaaaa foto da çok fena güzel yaaaaaaaaaaa

gnzzzzz

ben seni görmedim anam yaaaaaaaaaaaaaaaaaa(((((((((((((((((((

bebesim kaldırmıstım fot.nı belki daha sonra tekrar koyarım

edacm makyajsız halin cok cok daha guzel bayıldım

2yengec liv85 tşk ederim canlarımm beğenmenize sevindim çok mutlu oldum ayy ayyyy makyajsız daha güzelim demek ayyyyy havalandım şimdiii bak sevgilim de öle dio normalde saçlarım kıvırcık makyaj yapma dio aynı pişmaniye ye benzion ozaman benimde yiyesim gelio dio :kedi: ama yinede az buçuk makyaj yapıorum çünkü sarı saçı makyaj gösterio vede bakımlı olmak hoşuma gidiyo opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

pişmaniye haaaa.ay çok güldüm allahta seni güldürsün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…