Makyaj Ürünleri Makyajsiz Güzelim Diyenler Buyurun

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
güzel hatunmuşsun canım benimmmmmmmmmmmmmmmmmmm:)
tskler

bıseye bı bahane bulmsan şaşarım:mymeka: o üzümlerden en kalıtelı nevsehır sarapları yapılıyo nan ağzını topla:mymeka:
en azından hıc makyaj yok
pekı profıldekı resmıme baktın mı o makyajlı

öyle demee ne güze kıs üzümler şahanee cokacimcoook :roflol:
böcüük hiç makyaj yokki sende var mıı fisfisfis
ay konu başlığını okumamışım pardon

ınsan üzümlerın hatrına bı masallah der demı
yok cn bu resımlerde
anam köye ırgatlığa gıttım
ırgatlık ne dersen köyde tarla işçısı -tatlicadiarzu-
makyajlı gıdersem fıyatım yuksek dıe iş bulamamkaydirigubbakcemile3 nan orası bzım bağımız yane bıde

Allahım bi insan bu kadar mı çirkin olur yaaa

sen kesinlikle makyaj yapmalısın canım :roflol:

öyle demee ne güze kıs üzümler şahanee cokacimcoook :roflol:
böcüük hiç makyaj yokki sende var mıı fisfisfis
ay konu başlığını okumamışım pardon

nan yok öle şahanelik bi durum diyet senin kafana vurdu okadar :mymeka: git havuç kemir gel yeniden bak kaydirigubbakcemile3

he baktım orda pek bi hanım hanımcık durmuşsun hep öle olsan canımı ye ama gördüm bikere makyajsız yüzünü yemem daha :1closedeyes:
babamında bağı var anlarım üzümden ama sevmem maşallah dim ben gene mahsüle bişi olur benden bilirsin sen
ayrıca evet katılıyorum en azından sıfır makyaj :smiley-cool:

bizimde köyümüs var bende ırgatlık yaptım çook bilirim yanii
3. foto daha hoş bence daha samimi geldi bana

Allahım bi insan bu kadar mı çirkin olur yaaa

sen kesinlikle makyaj yapmalısın canım :roflol:
:1shok: :1shok: :roflol:
nan yok öle şahanelik bi durum diyet senin kafana vurdu okadar :mymeka: git havuç kemir gel yeniden bak kaydirigubbakcemile3
üzüüüm üzüüüüm ama fermantasyondan sonrası daha güzel yerimseniben cokacimcoook sen yima :dilcikar:

hieyytt hihoyyyt

böcügüm kurban olam sana giz anam bu ne güzellik böyle makyajla sakin bozma bu sadeligini tatlisim :asigim:

Allah nazarlardan korusun seni

kem gözlerını çek seyımden üzümümüzden yeter
nan ben hermzn hanım hanımcıkım azcık pabuc kadr dıl mevcut ee herguzelın bır bozarı olurmuş:1closedeyes:
kaşıyam nazar değmesı

hieyytt hihoyyyt

böcügüm kurban olam sana giz anam bu ne güzellik böyle makyajla sakin bozma bu sadeligini tatlisim :asigim:

Allah nazarlardan korusun seni

malı gözunden anlıyon sende gız :1closedeyes:
saol balam benı sızler varettınız aman utanmam arlanmam pek yoktur ama azcık kızardım dedıklerınızden

en azundan bi farkundaluk var bebem oda iyi bişi zannımca alkisalkisalkis
ne bakçem kıss senin yüzüne aman üzüme. hem siyah üzüm sevmem zati ama ossun babanın haturu emeği var gar diye nolur nomas dedim

.....................

bu arada paresss sen burda ne ediyoon kisss:)

Son düzenleme:
hüzün kısss ilk resimde solgun çıkmışın yoksa makyajsız halini daha çok sevdim ben acıkta kilo verdinmi (ki veriyosun) dadından yenmezsin sen sölim :roflol: hem nedemek napıyon sen napıyon :uhm: site işte olum işim yok gücüm yok dolanıp duruyom

he canim kamera farki var ondan soluk ilk resima.s iyi canim bisey demedik gez bakalim a.s.

hah tamam o zaman ne bilim çok sohbet edemedikya senle potmu kırdım dedim öperim Şeniz

kızlar alıntı yapmayın lutfen silcem

...........sildim =)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…