Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
Hülyalı çok tatlısın canım benim, fotoğrafından bile aldım pozitif enerjini Şeniz
Ben de daha önce eklediğim resmimi ekleyeyim, maksat paylaşım olsun :lepi:

picture.php
picture.php

canım benim çok tşk ederim sende çok şekersin Şeniz
ama ben fotoğrafını göremiyorum canım burda ya benim bilgisayarda mı sorun var anlamadım :çok üzgünüm:

canım benim çok tşk ederim sende çok şekersin Şeniz
ama ben fotoğrafını göremiyorum canım burda ya benim bilgisayarda mı sorun var anlamadım :çok üzgünüm:

asma yüzünü canım Kadınlar Kulübü grafiklerini engellemişsindir o yüzden göremiyorsundur.

canım kadınlar kulübü'ndeyken altta sağda bir dünya işareti olması lazım, ona çift tıklayınca bir menü çıkacak, orada yasaklı olan siteler var. kadınlar kulübünü o listeden silersen artık görebilirsin

Son düzenleme:
çok fazla yapmam ama makyaj yüze renk katıyo ayrı bir güzellik veriyo yahihoyyyt

kuzumm bu ne güzellik böyle. saç rengin çok güzel olmuş, modeli de öyle. çok yakışmış.. gözlerine zaten diyecek bişey bulamıyorum :asigim:

kuzumm bu ne güzellik böyle. saç rengin çok güzel olmuş, modeli de öyle. çok yakışmış.. gözlerine zaten diyecek bişey bulamıyorum :asigim:

oyoyyyyy canım benim yaa çok tşk ederim Şeniz
Nerlerdesin sen tarçınım göremiom seni uzun süredir :1hug:
Fotoğrafını görelimde gözümüz gönlümüz açılsın :asigim:

hülyalı canım çok tatlısn saç renginde çok yakışmış bu arada cildin de ışıl ışıl bepantenmi kullanıyosun ne:)

oyoyyyyy canım benim yaa çok tşk ederim Şeniz
Nerlerdesin sen tarçınım göremiom seni uzun süredir :1hug:
Fotoğrafını görelimde gözümüz gönlümüz açılsın :asigim:

canım benimm gerçekten çok beğendim ya çok yakışmış :1hug:

hep sınavlar yüzünden uzak kaldım kk'dan :dilcikar:

ayy canım saol :1hug: benim yeni resmim yok aslında ama bi tane de makyajsız resmim koyiim bari bu sefer :1rolleyes:

.......................

Son düzenleme:
hülyalı canım çok tatlısn saç renginde çok yakışmış bu arada cildin de ışıl ışıl bepantenmi kullanıyosun ne:)

tşkler tatlım :1hug:
evet cnm bepanthene kullanıyorum nerden bildin :roflol:

Tarıçın'ım sen zaten makyajsız doğal halinle çok güzelsin cnm çok şanslısın :asigim:

Ama makyajda çok yakışıyor yerimseniben

çok da zarifsin maşallahhhhhh :nazar: a.s.

bebişş tarçınımm özlemişimm seniiiiiiiiii nasıll tatlısınn öleeeeeeeeeeee maşallahh

ben göremedim resimleri :KK43:(((((

attachment.php
attachment.php
bunlar makyajlı hallerim yerimseniben

Eklentiler

• $berna.jpg
    $berna.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 83
  • $bena.jpg
    $bena.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 84
attachment.php
buda makyajsız halim :eek:

Eklentiler

• $bernaa.jpg
    $bernaa.jpg
    29,8 KB · Görüntüleme: 81
bernacim her halinde guzel.cok hossun

bernacim makyajlida makyajizda süpersin ya hele saclarin cok tatli bukle bukle yirim seni

X