Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
hanedan çok güzelsin bacım. kolyen çok kibar görünüyor küpelerinle takım sanıırm.-tatlicadiarzu-

oy oy oy kıyamam o güzelliğine...
thanks bebeğim kırmayıp foto koyduğun için.aman nazar değmesin kıss bu güzelliğe

aşkım avatarın çok hoş olmuş yawwwww:)):lepi:

Cnm barbim bnm çok tşk ederim opuyorumnanaktan

Alıntını silermisin benm için :kedi:

kedi sorması ayuptur kaç yaşındaısn güzel gözlüm

çok genç gördüm senii...şirinlik akıyordaa..tahmine deyimd edim 13 diyecektim ben:kedi:

kedicim kusura bakma hayatım yaaaaaaa. ben alıntı yaptığımın bilem farkında değilim . sildim hemen opuyorumnanaktan

kedi, güneş , sabine çoook tatlısınıx hepinizz maşallah

makyaj birçok kadına yakışır ..hatları ön plana çıkarır...
dolayısı ile bende makyajlı iken daha bir beğenirim kendimi

Hepinize maşallahh..

Son düzenleme:
vaayy bebişim sen neymişsin böyle maşallah

vaayy bebişim sen neymişsin böyle maşallah

gözler sahane masallah...

sen arada bizim göz makyaji topigine gelsene canim :)

Teşekkürler fıstıklar, çok tatlısınız...Şeniz
Laf aramızda makkaj elimden gelir biraz.:hulya: Ama makyaj topiğinin, sizlerin çok faydası oldu bu konuda.
Ama foto çekmeyi beceremiyorum. Biraz profosyenel bir makine lazım. Cep telefonu ile belli olmuyor renkler.:bbo:
Net olmayınca foto sinir oluyorum bende...
Makine ayarlayınca eklerim bol bol. Bir kere eklemiştim hatta bu eklediğim fotonun göz makyajını. Görmediniz herhalde ekliyorum buraya sizin için ama önerilerinizi bekliyorum ona göre.

http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/208707-kendi-yaptiginiz-goz-makyaji-fotograflarini-paylasir-misiniz-1577.html#post8852717

hic görmemisim balim onu eklediginde tatildeydim daha gelmemistim... ama gözlerin masallah yok yok sen ekleme yoksa kiskaniriz hehe kaydirigubbakcemile3

hic görmemisim balim onu eklediginde tatildeydim daha gelmemistim... ama gözlerin masallah yok yok sen ekleme yoksa kiskaniriz hehe kaydirigubbakcemile3

Canımsın çok teşekkürler.Şeniz
Senin o kirpiklerin beni çatlatsın, sen bana foto koydurma oldu.sengözlerimebaksanab
Sana maşallah canımm

Tubicik fotomu merak etmişsin tatlım bunu senin için koyuyom cnm opuyorumnanaktan
Alıntı yapmayınız lütfennn :hulya:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…