Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kıslar bide söleyin bakim burun estetiğine ihtiyacım varmı ben ciddi ciddi düşünüyorum çünkü

düş,nem saolun tatlışım biraz süslüyüm işte napıyımm dayanamıyorummm bana moral veriyor süslenmek giyinmekk...

kıslar bide söleyin bakim burun estetiğine ihtiyacım varmı ben ciddi ciddi düşünüyorum çünkü

:uhm: nesine estetik düşünüyorsun canım? fotoda göze batan birşey yok bence, yüz hatların gayet uyumlu geldi bana. makyajsız halin de çok güzel.

:uhm: nesine estetik düşünüyorsun canım? fotoda göze batan birşey yok bence, yüz hatların gayet uyumlu geldi bana. makyajsız halin de çok güzel.

canım benim teşekkür ederimm benim yüzüm ufacık burnum büyük geliyo aynaya baktığımda gerçi Allahım öle özenmiş öle yaratmış ama aklıma geliyo bazen işte :uhm:

cancu cnm sende estetik olmayı düşünüyosan ben bu burnumu hangi taşlara vursam acabakaydirigubbakcemile3hiç yaptırmayı düşünme bileeeeeeeeesengözlerimebaksanab

tkamisli sen güselsinde yanındaki fıstık tam bi prensesss maşallahh

cancu cnm sende estetik olmayı düşünüyosan ben bu burnumu hangi taşlara vursam acabakaydirigubbakcemile3hiç yaptırmayı düşünme bileeeeeeeeesengözlerimebaksanab

tememmm yaptırmıcammm yaww vereliniortak

panter_f
bende ikinci resimdeki saçlara bayıldım nasıl yaptın onları öyle maşallah sana

panter_f tost yakismis saclarinaa

panter_f
bende ikinci resimdeki saçlara bayıldım nasıl yaptın onları öyle maşallah sana

cok tsk ederım yha kaydirigubbakcemile3walla onları ben dııl kuafor yapmıstı bellıde oluodur zaten... ama artık kendım yapıorum kuaforde sprey bıryantın jole falan kullanıolar saclarım zarar gordu bı ara sonada kendım yapmaya basladım hem daaa dogal duruo hemde katkı maddesı surmuorum jnmcımkaydirigubbakcemile5

Süpersiniz Hatunlarrr

Kendimide Araya Sıkıştırmadan Edemedim :roflol:

Gunicen maşallah tatlım her halinle güzelsin opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…