Makyaj Ürünleri Makyajlı Daha Güzelim Diyenler

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
buda benim kışdan kalma bi fotom buyrunnnnnnnnn
kısçeler alıntı yapmayın silicem sonra olurmuuuu zemuszemus
huuuuhhhh huuuuuuuuuuuuuuu:icecream: cancuuuuuuuuuu kız izini sürüom sanki kokunu alır gibi buluorum seni.:roflol:. valla güzel hatunsun demedi deme yaniiiiopuyorumnanaktan

Düüüüüüüüüüşşşşşşşş süpersin yafrummm :))

Cancum sen de çok güselsin canım! vereliniortak delikafadulden

teşekkür ederim nisancım.
Bu arada bende seni merak ediyorum bi ara eklersen kaçırmayım haberim olsun tatlım.a.s.

huuuuhhhh huuuuuuuuuuuuuuu:icecream: cancuuuuuuuuuu kız izini sürüom sanki kokunu alır gibi buluorum seni.:roflol:. valla güzel hatunsun demedi deme yaniiiiopuyorumnanaktan

kuşummm benimmm sağol bidenemmm utandım şimdi uyhhh tirledmmm haaa :eek:

oooo biricik resımlerını beklıoz o zamn

t&s kılıç cnm esmer güzelısın sende ilk koydugun resımdekı halınnı begendım=)

işte bu da yanaktan ibaret olan ben :) Alıntı yapmadığınız için teşekkür ediyorum, yarın sileceğim:) gözlerin kısıklığından da göz makyajı fotolarında gözlerimi ne kadar açıp çektiğimi anlayabilirsiniz:)

uçtu gittii.....:)

Son düzenleme:
Roxiii süpersin babyyyy :nazar:
Yanacıklarından öperim opuyorumnanaktan

rox esmer güzelii seni maşşallah:nazar:)

kesinlikle makyajlı daha güselimmm buyrunnnnnnnnn

Son düzenleme:
[aman aman aman düş ile cancu böle bakakaldım haaadelikafaduldenallah özenmiş yaratmış vallaaaaaaa.mşlh:nazar::nazar:

nemcim teşekkürler tatlım.a.s.
cancum burda lensmi var gözlerinde

cancu gözlerin ne kadar parlak maşallahhh

[aman aman aman düş ile cancu böle bakakaldım haaadelikafaduldenallah özenmiş yaratmış vallaaaaaaa.mşlh:nazar::nazar:

:eek::eek: teşekkür ederim kuzummm

nemcim teşekkürler tatlım.a.s.
cancum burda lensmi var gözlerinde

yok kuzum lensss orijinal göslerim ışıktan heralde değişik çıkmışş lens kim ben kim kıs takamam gösüme öle şeyler kaydirigubbakcemile3

cancu gözlerin ne kadar parlak maşallahhh

teşekkür ederim bidenemmm a.s.

sildiiim arkidaşlarrr...

Son düzenleme:
kızlar vallaha bugun gözümüz gönlümüz acıldı :nazar:kk hatunlarına nazar deymesinnnnnn =)

evet cancum değişik çıkmış ama güzel çıkmış :nazar:
gülsu çok güzel gözlerin var.a.s.

gülsu o gamzeleri yerim ben yerimmm..bugun ne giyindin bölümünde takipcinim vallaaaa..şimdi daha bi sıkı takip etcem:):):):)

X