makyajdan önceki yüzler ve sonraki yüzler(resimli)

wayy inanılmaz değişimler var gerçekten, makyaj bilmeyi bilceksin işte..

profesyonel eller.sonra birazcıkta görsellik.en sonda biraz shop tamam : )) harika resimler değişim görülemeyecek gibi değil : ))

Bence bi çoğu makyajsızda güzel..
Çirkin olanlar farkındaysanız makyajlada çirkin zaten..

Escada senin ilk resminde de makyaj var suratında bi kilo allık var dudaklarında parlatıcı var gözünde rimel var yani.. zaten orada makyajlısın 2.resimde photoshop öyle olmaz ki yani. Saçlarında yapılı..

kızlar benim burnumda geniş ve bu geniş bunu dar göstermek için yapılan mkyaj nasıl yapılıyor hangi ürünler hangi dırça kullanılıyor aralarında kaç ton fark var lütfen yardım edin bilenler var aranızda belliki

bunlar hep makyajlı dolaşsın yaaa

ne kadar değiştiriyor insanı makyaj yaa bazılarını hakkaten mükemmel yapmış

Makyaj inda estetik kadar etkisi var degisime... Ama Makyajin arti avantaji var , en azindan cirkin oldugu zaman silip temizliyorsun cikti gitti , ama estetikte bi yamuk oldugu zaman geri donusu falan yok!! yandinn:85:

kızlar benim makyajdan önceki ve sonraki resmimi koysam asıl değişikliği görürsünüz. Makyajım olmasa şeker bi adamım Makyaj yapınca bülent ersoy gibi oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…