Göz Makyajı makyajda son nokta

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

sedosbilal

ben bilmem beyim bilir;))
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2010
2.001
10
hazır makyaj bantları çıkmış kullanan yada rastlayan oldu mu hiç böyle bişeye çok pratik ya nerde bulunur acaba buyrun bakın beğenecek misiniz bakalım

valla bilemiyorum ama pratik geldi bana kullanan vardır çıkar belki du bakalım

ben bu bütün göz kapağını boyamaya çok karşıyım hoşuma gitmiyor sahneye çıkar gibi düğüne gidilir gibi dicem ama düğüne de gidilmez çok yapar duruyor bence

makyaj severlere fikir olsun diye açtım zaten konuyu aynı fikirdeyim yoksa bende abartılı makyaj yapan biri değilim kalem maskara yeteeer

yapabilirsen güzel tabi bunun bi dağıldığını yapamadığını düşün o daha kötü bence

benim gibi far sürmeyi beceremeyenler için iyi bir çözüm olabilir ama çoğu zaman böyle şeyleri alıp hiç kullanamıyoruz

avonun degıl ama kuzenım yurtdısından getırmıstı aynen bole bısı kesınlıkle hıc ama hıc kullanıslı degıl ıkısı bırbırını ayısı asla olmuyor ve cok abartılı duruyoo. yanı ben beceremedım dagılıyoo cok kotu. kı sunu da soyleyım benım becerıksızlıgımden degıl ben takma kırpıklerı bıle cok guzel takarım ve hep kullanırım. tamamen kandırmaca o gorunen golgeler falanda hıkaye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…