Makyaj Ürünleri Makyaja hevesliyim ama basaramiyorum.. Lütfen yardim ! :) (resimli)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

analı babalı hayırlarla büyüt evlatlarını canım.1 sene sonra kaldığın yerden devam edersin makyajlara hiç acele etme .keyfini çıkar 2.bebişin.ben hiçbirşey anlamadım bebişimi büyütürken.şimdi bende düşünüyorum yavrum yanlız kalmasın hayatta bir kardeşi daha olsun diye .ne mutlu sana 2 tane fidanın var artık dünyanda

güzel dilekleriniz icin tesekkür ederim , allah isteyen herkese nasip etsin..

Leylacim ilkinden bende bisey anlamamistim.. simdi doyasiya seviyorum kuzumu .. ilki acemilige denk geliyo inan bana , ikinci bebek cok daha güzel oluyo .. kolay büyüyor ..tecrübelisin bi kere :) her mizirdanmasinda , aman allahim neyi var deyip telaslanmiyosun meselaa :))

ama seninki daha cok kücük degil mi canim , gecen sene dogum yapmamismiydin sen , yanlismiyim ?

makyaj derslerine katılmadığım (sevmediğim için aslında) bu konuda hakkında pek bi becerim yok. göz şeklime uygun eyeliner sürme şekli nasıl olur merak ediyorum foto koysam yardımcı olabilir misiniz?

bende en kisa zamanda yaptigim goz makyajlarini paylascam en kisa zamanda sende aramiza donersin ins askitommm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…