Makyaj temizlemek iin yz temizleme sabunu neren varm???

ben normalde la roche posay effaclar yağlı ciltler için yüz yıkama jelini kullanıyorum fakat bu aralar aktardan doğal zeytinyağı sabunu aldım böle biçimsiz bişey ama çok güzel begendimkaydirigubbakcemile3...gözlerimi temizlemek içinde neutrogena kullanıyorum yumuşakça temizliyo ve en önemliside gözlerimi yakmıyokaydirigubbakcemile2
bi ara avon kullanıyodum mahvetti gözlerimi çok yakıyodu:eek:lmaz:

ben akşamları yatmadan önce roc yüz temizleme jeli, sabahları ise portakal sabunu ile yıkıyorum yüzümü. cildim karma ve sivilceye meyilli olduğu için portakal sabunu iyi geliyor. hem de sabahları yüzümde makyaj olmadığı için jelle yıkamaya gerek duymuyorum. sabahları bu sabunla yıkamak çok rahatlatıyor cildimi

makyaj cıkarmak için değil ama sabahları yıkamak için dove aldım . yaklasık 2 tane bitirdim ama bana hiç iyi gelmedi uzun vadede.siyah nokta yaptı cok fazla

aynen bende dalin kullanıyorum hem gözlerımde yanmıyo aynı zamanda çok fazla kozmatık içermıyor, yüzü kurutmuyor, tertemız yapıyor zaten daha sonra makyaj temızleme sütüyle tekrar yüzümü siliyorum oldu bitti işte

bende yüzümü sabunla yıkama gereği duyduğumda dalin'le yıkıyorum..makyajımı çıkartırkende dalin bebek sabunu kullanıyorum.

ben 2 sene boyunca amwayin ballı sabununu kullandım.iyi de çıkarıyodu.kurutmuyo yüzünü insann

X