Makyaj temizleme

loreal pure zone peeling haftada 2 defa öneririm.yaparken accık yanıo amma fazla bekletmein yıkayın.gözenekler hava alıo hissediosunus kıslar.onun dısında her sabah kalktıımda yuzumu sabunumla yıkarım kremleri sürüp güne öle baslarım.kendini daha ii hissediosunus .sabunum jhonson baby mor

ben göz makyajımı ıslak mendille temizliyorum ama suda akıtıyorum biraz sonra gözlerimi temizliyorum...yüzümüde gül suyuyla temizliyorum zaten öle sık makyaj yapan biri değilim arada pudra filan sürüyorum ama özellikle makyaj temizlemek için değil sabah akşam temizlerim yüzümü gül suyuyla...

arkadaslar makyajınızı neyle temızlıyorsunuz?ben hep ıslah mendılle temızlıyorum ama zarar verır gıbı gelıyo alkollu oldugu ıcın.sabunlada yıkayamıyorum gözlerimi yakıyor.yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkur ederım

bende ıslak mendille temizliyorum ama acıtıyor sildikten sonra hem tahriş olur diye korkuyorum akannehir
ya böyle kozmetik ürünler değil de evde yapabileceğimiz yağ,süt fşlan gibi birşeyler yok mu?
veya gülsuyu temizler mi göz makyajını?
ben biraz acemiyim de :kedi:

ben petra nın makyaj temizleme bezini kullanıyorum.sadece bezi ıslatıyosunuz.işiniz bitincede beyaz sabunla yıkıyosunuz.haftada birde gene aynı firmanın peeling için olan bezini kullanıyorum.çok memnunum.

bence en iyi makyaj temizleme ürün markası nives ben onu kullanıyorum bnce niveaa:lepi:

islak mendil kullanmiyorum hem cioldimde yanma yapiyor hemde yikamayinca temizlenmiyor gibi bir hisse kapiliyorum eger cok gec degilse gece falan surekli loreal ile yikiyorum tonik kullaniyorum biraz bekleyip nemlendirici kullaniyorum ama arkadaslar yinede bazen diyorumki yani hepsi kimyasal cilde zararli olmaz insallah ama makyajdan tabiki daha iyidir temizliyo en azindan yikamama ragmen loreal temizleme losyonu ile tonikte pamuk simsiyah oluyor sonrasi daha temiz hissediyorum.

gözümü avonun göz makyaj temizleyicisi yüzümüde neutrogena temizleme sütü ile. gayet menunun. cildin kaybetmiş olduğu nemi herdafasında geri sağlıyor:)

arkadaşlar bana da yardım eder misiniz benim yüzümdeki sorunlar şunlar; benim burnumun üzerinde siyah noktalar var ve göz çevrem koyu duruyor. yüzüm karma, ama yağlı da diyebiliriz. benim sizden isteğim o kadar cok krem jel maske çeşidi var ki kafam karıştı.. ben yüzüme bakım yapmak, siyah noktaları temizlemek, göz çevremdeki morluklara iyi gelen, ve son olarak makyaj temizleyeceğim ürünler istiyorum. sizce neler almalıyım? öncelikle temizlemek için bir ürün, sonrasında makyaj çıkarmak için yüz ve göz için farklı ürünler, daha sonra bakım için yüz ve göz kremleri. morluklar için cvitamini diyorlar. veya bildiğiniz bitki yağları var mı? 20 yaşındayım, cildime hiç bakmıyorum. bu gündüz ve gece kremleri ne işe yarıyor???

Ben uzun suredir garnier makyaj temizleme sutu kullaniyorum cok memnunum hicbir yanma yok

En iyi temizlik sabunla yapılan temizlik diye düşünüyorum ve sonrasında tonik ile tamamlamak:KK52:

X