Makyaj temizleme

göz makyajını netrougeona
cildimi loreal köpük jel
arkasından gül suyuyla tonikliorum yumuşacık oluo
gece yatarkende suna dumankayadan öğrendim
bu kalıplarına sütü dondurdum 1 adet ondan sürüorum daha ii oluo
sabah uyandığımda yine bu kalıplarına madensuyu ve limon sıkarak donduruyorum uyandığımda
şok yapıorum yüzüme makyaj canlı oluo

Ben avonun göz makyajı temizleyicisini kullanıyorum daha önce loreal be bioterm, nivea kullandım ama hepsi gözlerimi yaktı. Bundan memnunum ama clinıque aldım onu da deniycem

ben yüz yikama jeli ile temizliyorum.yikamadan rahat edemem cünkü........

Lütfen burada satış değil, gerçekten faydalandığımız ürünleri yazalım. Biz kadınlar bilgilerimizi paylaşalım.

sebamedin temizleme sütü niveanın göz makyajı çıkarma kremini kullanıyorum ve hemen ardından loreal'in derinlemesine temizleyici jelle temizliyorum. ya da üşenirsem nivea'nın sensitive yazan bebek mendilleri var onlar kesinlikle göz yakmıyor çünkü parfümsüz tavsiye edebilirim diğer bütün bebek mendilleri göz yakıyor ama sensitive olanı gerçekten çok iyi. a.s

sakın yüzünüzü ıslak mendillerle silmeyin sakıııınnn!!! :1shok:
çok büyük hata :bbo:

rosense'in temizleme sütü ardından da rosense'in gül suyu ardından buz kalıbı halini almiş gül suyunu yüzünde gezdiriyorum
en sonunda su bazlı badem yaği ile masaj yapiyorum a.s

sadrzam ama arko nem tüylendiryodiyolar sonra recep ivedik gibi olmayalım.:) sende dikkat et

canım ben bebeklerın kullandıgı ıslak mendılerden kullanıyorum onların alkolu nerdeyse hıc yok.vee ardından nemlendırıcımı suruyorum.bıde haftada 3 kez sodayla yıkıyorum

bende arkonun kremiyle çıkarıyorum ardından sebamed sabunla yıkıyorum çünkü sebamed sivilcelerimi azaltıyor hem temizlik açıısından iyi yüzüm kuruyuncada gül suyuyla tonikliyorum

ben sadece kalem kullanıyorum zaten...onu da ıslak mendille siliyorum...bizim sette makyözümüz oyunculara yaptığı makyajı ıslak mendille temizliyor ondan gördüm...

arko kremle temizliyorum çokda güzel çıkıyo hiç bi zararı da yok ayrıca göz kalemini anca bunla temizleyebiliyorum çünkü siyahlıklar kalıyo

maxfactorun rimelini kullanıyordum ve temizliği çok kolaydı Makyaj Temizleme Mendilleriyle kolayca çıkıyodu.

şimdi avonun bir rimelini aldım çok güzel bir rimel çok beğendim ama çok zor temizleniyo.nasıl temizliycem bilmiyorum :1no2: resmen kirpiklerime yapıştı.temizliycem diye uğraşırken kirpiklerim kopuyo.yokmu bunun bir çaresi acaba:çok üzgünüm:

ben yuzumdeki makyajida goz makyaj temizleyicisiyle cikariyorum sonrada bol su bide yuz yikama jelimle yikiorum iyi oluyo

ben olayın genc ciltler için goz makyajı temizleyicisini kullanıorm hem gusel cıkarıo hemde fiyatı uygunnn

göz makyajimi bademyagi ile cikartiyorum sonra dr.spiller in temizleme köpügü ile cildimi yikiyorum

Ben nivea visage göz temizleyici le gözümü temizliyor ardından yüzümü clarins temizleyici ile yıkıyorum. Pek çok jel ve temizleyici losyon denedim yıllar içinde ama kesinlikle clarinsi tek geçerim. hem cildi asla kurutmuyor hemde ciltteki tüm fondoteni falan çıkarıyor. Bu kadar iyi temizlemeyi nasıl olup da cildin nemini almadan yapabiliyor bilmiyorum ama gerçekten çok başarılı bir ürün, ödediğiniz parayı fazlasıyla hak ediyor.a.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…